reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

podczytuje sobie, co jedza wasze maluszki i musze powiedziec, ze juz maja niezle menu :-)

ja na razie karmie tylko piersia, moja lekarka zaleca zaczac od poczatku 5 miesiaca, jesli bede musiala. a jak nie, to moge nadal karmic tylko piersia. na razie mi sie nie spieszy z wprowadzaniem nowosci, bo mleka mam duzo, a do pracy wracam dopiero w kwietniu.
 
reklama
DZięki EDI, wszystko sobie dokładnie zapisałam, i bedzie czekac na Leonka!!!
Ja też zacznę, tak jak pisałam wcześniej, od 5 mc, wydaje mi się, ze taki maluch 3 mc nie jest jeszce gotowy na inne pokarmy, zwłaszcza jego układ pokarmowy.
 
u nas też tylko mleczko i tak bedzie przynajmniej do lutego a moze i pełne 6 miesięcy - jak na razie tym sie najada :)
 
Wiecie, ja tez jeszcze poczekam bo zauważyłam, że jak podałam Oleńce jabłuszko (2 razy to jakby ją po nim brzuszek bolał :-(. Mleczka mamy pod dostatkiem więc będziemy się nim rozkoszować :-)
 
A ja niestety nie mam mleczka juz od dawna i Oliweczka jest na Humanie. No i na naszej ostatniej wizycie w przychodni pani doktor kazal juz zaczac wprowadzac Oliwce inne pokarmy, powiedziala ze mozemy juz wszystkie te ktore sa "po 4 miesiacu". Oczywiscie stopniowo i w zaleznosci od reakcji Oliwki na nowe dania :tak:
 
U mnie niby jest sporo mleczka,ale chyba jest jakies slabe,bo Zuzia co pol godzinki,no max co godzinke wolala jesc,a ja nic nie moglam zrobic w domu. :baffled: Wiec teraz 3 razy dziennie podaje Jej NAN. :-) I jest super. :tak: No,a dzis zamiast jednej porcji mleczka dostala kaszke mleczna bananowa - ta,probke,ktora przyszla od BoboVity. :tak: :-D No i wypila 80ml! :-D A do tego jeszcze zrobilam Zuzi soczek z marchewki i jabluszka,wypila 60ml i wolala o jeszcze! :-D Tak Jej zasmakowal Mamusiny soczek. :tak: :-D
 
Agutko,każde dziecko jest inne i nie poinno się twierdzić,że najlepiej to tylko cycem.Wiem,bo sama musiałam Wojtka karmić co 1,5 godziny a odkąd wprowadziłam inne pokarmy i stuczne mleczko na wieczór jest dużo lepiej.No,niestety zupke musze wycofać bo boli brzuszek i są wieeelkie gazy w nocy,więc póki co pasujemy.
 
reklama
Edytko,ja wiem,ale tak bardzo chcialam jak najdluzej karmic Zuzie sama piersia... Tak bardzo... No,ale co zrobic - mam Malego Glodomorka,no i przeciez glodzic Jej nie bede. ;-) :-D Wazne,ze rosnie zdrowiutko! :tak: :-D
 
Do góry