reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
Ola nie jest chowana w sterylnych warunkach, ale takie ubabranie jedzeniem to nie dla mnie. Na szczęście Ola nie rwie się do łychy i samodzielnego jedzenia
 
Anielica wygląda bosko:tak::-)
muszę sfotografować Przemka w trakcie dokarmiania się;-)
choć u nas brudny jest tylko śliniaczek - no czasem kanapa jak chce jeść na stojąco;-)
 
Mój Kamilek też sam nie je bo mu nie daję nawet spróbować bo wiem jakie byłyby efekty. Wszystko w koło brudne a niestety nie mam tyle czasu żeby sprzatać i sprzątać :-D:-)

Dziś kupiłam Kamilkowi pierwszą prenumeratę kolekcji Kubusia Puchatka widziałyście reklamę????? Chodzi o zastawę dla malucha z Kubusiem Puchatkiem :-D:-)Co dwa tygodnie bedzie w kiosku dziś jest talerzyk z widelcem a za 2 tyg. ma byc miseczka z łyżeczką Sliczne to jest i super wykonane.
 
mam pytanie co dajecie do picia swoim maluszkom ??ja caly czas daje te soczki bobovita ale zastanawiam sie czy nie mozna juz podawac kubusia czy cos w tym stylu??
 
Anna25 pisze:
a dla mnie to najpiękniejszy widok świata:-D:tak:
Dla mnie też
mju pisze:
My generalnie wychodzimy z założenia (tylko mnie dobrze zrozumcie) dziecko brudne - dziecko szczęśliwe
Ja też tak myślę, aczkolwiek Filip sam łyżeczką jeszcze nie jadł bo się do tego nie garnie, ale jak tylko będzie chciał to mu pozwolę.

Uleeczka, ja cały czas daję soczki BoboVity, Gerbera albo Hippa.
 
Uleeczka ja daje kubusia juz od jakiegoś czasu i nic jej ie jest.Pije też herbatki nasze z lipy,rumianku,zwykłą.Kompotu śliwkowego i jabłkowego.
 
mija79-ja tez dzis kupilam kubusie i dalam jej i jak narazie nic nie ejst wiec chyba przejde na kubusie tansza sprawa niz te bobovity soczki:tak:
 
Majela ostatnio w nocy pije poprostu wodę:happy2: /po co jej cukier po nocy i tak jest nieprzytomna/. Soczki BoboFrut te większe :tak:/o wiele tańsze/ i najczęściej gęściachny wiśniowo-bananowy. Dostaje też kompocik domowy z jabłek albo soczek wiśniowy zrobiony przez Babcie!:happy2:
co do samodzilnego jedzenia to pozwalam jej na coraz więcej:tak:, zakładam jej taki plastikowy ślinik-korytko z Ikei i jest luzik!;-) najlepiej jak siedzi przy stole i cokolwiek je rozmazuje rączką po szklanym blacie, normalnie ja artystka:tak:;-):-D. a U. później poleruje:-D:happy2:
dziś dostała 2 chrupki o smaku toffi:zawstydzona/y:, ale tylko dlatego że wszyscy w koło jedli banany a ona taka cięta na te banany jest że :szok: a do tego przed kolacją była i jakoś tym słodkim chrupkiem ogłupic się dała.:-D;-)
 
reklama
Ja też mam krzesełko ,ale Pati bardzo zadko w nim jada o nie mamy miejsca w pokoju na rozstawienie.Takto rozkładam pieluche flanelową i sadzam ja na niej podczas jedzenia.
 
Do góry