reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

Ok Dziewczyny, dzięki za odpowiedź w sprawie manny! Co ja bym bez tego BB zrobiła .... :-), dobrze wiedzieć to ja też wprowadzę, tylko muszę się w "niebieskie" mleczko zaopatrzyć :)
Mija79, a co do tego ile razy dziennie Michaś pije mleczko to my jestesmy chyba rekordzistami bo Michaś mleko pije 4 razy dziennie i raz w nocy czyli w sumie to az 5 razy. Ale to wszystko dlatego, że kaszek nie lubi jeść, więc jest głodny ....
 
reklama
Ja już nie wyrabiam na herbatki dla Marcela, tak szybko mi idą. Pomyslałam, że może kupie mu sok np. malinowy ( takie gotowe) i będę mu dawać z wodą przygotowaną tylko nie wiem czy można takie soki. Co Wy na to?
 
Mamomarcelka,ja mam to samo. :dry: Wlasnie skonczyly mi sie puszkowe herbatki Hipp`a i teraz musze sie zaopatrzyc w zwykle w torebkach,o roznych smakach. :-) Narazie mam malinowa i z dzikiej rozy. :-) Jest u Nas ten niemiecki sklep (market? :confused:) "Plus",no i tam sa jakos po 1zl czy 1,30zl rozne rozniaste herbatki. :-D Podobno nawet bananowe albo jabluszkowe. :-D :tak: I bede sobie robic napar z nich,a pozniej rozwadniac w butelce. ;-) Zeby nie byly za mocne. :-)
 
....żółtko po 8 miesiącu, chleb po roku, mleko krowie po 2 latach. Niestosuję się do tego.
a ja tak:tak:
dzisiaj kupiłam Mai kaszkę mleczno-ryżową wielkoowocową po 9miesiącu i zastanawiałam się czy dać czy poczekac:baffled: jeszcze:-D.
Nika kasze mannę możesz ugotować na wodzie i dodać do mleka sztucznego:tak:. Bo ja tam w zaparte "niebieskie" mleko odradzam:-p
Mamomarcela ja bym taki sok sobie odpuściła, bo jak widze na naklejce regulator kwasowości:eek: czy aromat identyczny z naturalnym:baffled: to dziękuję
 
A ja kaszką manna zagęszczam co jakis czas zupkę (wsypuję do gotowania). A żółtka daję z 3 razy w tygodniu i po całym żółtku.
 
a ja tak:tak:
dzisiaj kupiłam Mai kaszkę mleczno-ryżową wielkoowocową po 9miesiącu i zastanawiałam się czy dać czy poczekac:baffled: jeszcze:-D.
Dzikidzik, bo My z tych "przewrażliwionych" jesteśmy:-p:-D:laugh2::cool2:
Mamomarcela, ja jak nie jestem pewna czegoś, tzn. czy mogłabym dać małej czy nie, to czytam co tam są w składzie za świnstwa:dry::baffled:, no i niestety we wszystkim są jakieś cholerstwa:unibrow:, w tych sokach na pewno też:baffled:.Ja dzisiaj dałam małej herbatniki maślane do mleka, w których były 2 rodzaje środków spulchniających, ale tak sobie pomyślałam, że no przeciez do chleba też coś takiego dają, to może nie będzie znowu taka wielka tragedia jak raz dostanie cusik takiego-zobaczymy:dry:
A co do picia, to dziewczyny czy nie prościej ugotować kompocik;-):-)
 
Mju,truc? Nie no tego sie nie spodziewalam. Wybacz,ale po tym,co przeczytalam nie potrafie znalezc slow na skomentowanie tu czegokolwiek. A czy szkoda? Nie,wiesz wcale mi nie jest Jej szkoda i wisi mi wszystko,co z Nia zwiazane! Matko... :wściekła/y: :baffled: :eek: Co za pytanie...
 
reklama
ŁAŁ! Znowu będa się lały! A juz sie balam ze mnie to ominie :-:)dry:

Ale dziwne...coś mi tu nie pasuje...nie jestem tym razem zadna strona, to dziwne... :eek::dry:


:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry