reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta Maluszków

a ja dzisiaj "ugotowałam" dynię na zaśkę ;-) korzystam skoro mam niepryskaną swojską :-) musze się upomnieć o jeszcze. Ugotowaną dynię podziabałam dodatkowo i do foremek na kostki lodu włożyłam i do zamrażarki :-) jutro przerzuce do woreczka...
 
reklama
Dziewczyny,,,
Zmienilam wczoraj mleko nastepne na 2....Nutramigen 2...i maly zaczal mi ulewac..kurcze co robic isc do lekarza...??
zadnych nowosci pozatym nie dostawalam wiec to musi byc przyczyn.a..do tego zaparcia..hmmm
o co kaman...??
 
Pytanie: przeszłaś stopniowo czy drastycznie na nowe mleko?? Przechodzi się stopniowo! Mleko następne jest "cięższe" i może mieć problem...
Poza tym jeśli ma zaparcia to mogą być 2 przyczyny - zbyt gwałtowan zmiana mleka lub mu po prostu nie pasuje i bedziesz musiała zmienić na inne
 
Konstancja je co 2-3 godziny i za kazdym razem je mleko. Jak je warzywka lub owocki, to zawsze "przekasza" cycusiem.
u nas tez
a ja dzisiaj "ugotowałam" dynię na zaśkę ;-) korzystam skoro mam niepryskaną swojską :-) musze się upomnieć o jeszcze. Ugotowaną dynię podziabałam dodatkowo i do foremek na kostki lodu włożyłam i do zamrażarki :-) jutro przerzuce do woreczka...
super plan
zazdraszczam tej swojskiej dyni

u nas dzis maly wtryndolil caly sloiczek dyni z ziemniakiem !!! a na koncu chcial wylizac miseczke
ubaw po pachy
zaraz zamieszcze z tej akcji filmik wiadomo gdzie

a nasz jadlospis wyglada tak
7:00 cyc
10:00 owoce plus cyc
13:00 obiadek plus herbatka
15:00 cyc
17:00 cyc
18:30 kaszka
19:00 kąpanie plus cyc
23:00 cyc
i ze 3 razy w nocy
 
a nasz jadlospis wyglada tak
7:00 cyc
10:00 owoce plus cyc
13:00 obiadek plus herbatka
15:00 cyc
17:00 cyc
18:30 kaszka
19:00 kąpanie plus cyc
23:00 cyc
i ze 3 razy w nocy
Ty masz zdrowie....


U nas tak jak u Zielonej i pozostalych - najlepsza zapitka jest cycus. Jak wypije wody/herbatki ze 30 ml przez caly dzien to jest sukces
 
Elvie - a ten Plantex to jest na zaparcia?
A czy podawanie jej codzien nie rozleniwi brzuszka do samodzielnej proby uregulowania trawienia?
 
Kwiatek matko kochana toż ty nic nie robisz tylko karmisz, a jeszcze masz czas dla Hani, domu, na studia. Niesamowita jesteś
U nas dużo skromniej to wygląda:
5.00 cyc
7.30 cyc (troszeczkę, czasami wcale)
9.00 cyc
12.00 zupa
15-16 cyc
18.30 kasza
czasami 1.00 cyc

Nie wiem jak do owoców tego mojego Zośka przekonać. Może na początek z moim mlekiem wymieszać, żeby smak bardziej "swojski" był
 
reklama
witam
agnieszka ,wlasnie glupia ja przeszlam drastycznie na nowe mleko..
ah nawet nie zdawalam sobie sprawy,ze tak nie wolno.
ide kupic dzis jeszcze Nutramigen 1 i bede mieszac z 2.
Nie wiecie w jakich proporcjach na 180 ml podac 1 i 2?
 
Do góry