reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

I wzajemnie! ❤ ktory u Ciebie tc? U mnie z om wychodzi 7+1 ale wg owu powinno byc 6+5 :)
Dziękuję ❤️ u mnie to jest ta dziwna sprawa z ostatnią dziwną miesiączką, i jeśli patrzeć w ten sposób, to dzisiaj 8+4, ale ja uważam, że jest 7+4 🙈 Zobaczymy czego się dzisiaj dowiem, ale jestem mega nerwowa 🥴
 
reklama
Dziękuję ❤️ u mnie to jest ta dziwna sprawa z ostatnią dziwną miesiączką, i jeśli patrzeć w ten sposób, to dzisiaj 8+4, ale ja uważam, że jest 7+4 🙈 Zobaczymy czego się dzisiaj dowiem, ale jestem mega nerwowa 🥴
Bedzie dobrze ❤ nawet jak jest 7+4 to jak ma dobry sprzet to powinno byc wszystko widac. Trzymam kciuki 🥰
 
Tez jestem za prywatnym już :) jak ktoś dolaczy, to można tez tu cały czas pisać :) w poprzedniej ciąży jak tu byłam; to właśnie był prywatny i ten też się ciągnął, bo dziewczyny dołączały nawet przed samym porodem dopiero ;D
U nas wiedza już moi rodzice .. mąż wczoraj bur wytrzymał i im ogłosił :D na jutro zaprosił teściów , a oni to już pewnie wszystkim powiedzą, choć mam zamiar ich prosić o dyskretnosc...
U mnie Stary tez nie wytrzymal i powiedzial swoim rodzicom... 🙈 a ze jego tata mega nie mogl doczekac sie wnuka to tego samego wieczoraj pojechal po moich rodzicow i ich do nas przywiozl 🤣🤣🤣 nie tak to mialo wygladac, ale tajemnica tez to nie byla. Moja mama jest tez taka, ze byla w sobote na urodzinach siostry i pochwalila sie polowie rodziny... i nie mialabym nic przeciwko gdyby nie zachowanie moich siostr ciotecznych. Bo wiedza, ze ja wiem ze ona wiedza, a pisza jakies glupoty i robią podchody zamiast wprost pogratulowac lub zapytac... 40 lat na karku a glupie jak but 😉😉 nienawidze jak ktos probuje robic ze mnie glupka 🤯 za kare teraz moja mama dowiaduje sie od soboty o wszystkim ostatnia hahaha
 
Hej. chciałabym nieśmiało do was dołączyć. Termin z OM wychodzi mi na 28.06, aktualnie u mnie 5+1 czyli bardzo bardzo wcześnie. Dziś mam.pierwsza wizytę u gina, bo potrzebuje recepty na luteine i encorton, A bez sprawdzenia zy ciąża jest w macicy, leków wiadomo nie dostanę. Czytam trochę wasz wątek, zastanawiałam się czy już napisać, ale mam nadzieję że dołączenie tu jakoś pomoże mi przetrwać początek ciąży i ten okropny stres. Widzę kilka znajomych nickow, także witam was dziewczyny ;)
W skrócie o mnie - to moja 4 ciąża. Dwie pierwsze zakończyły się poronieniem na etapie 7-9tc, z trzeciej ciąży mam wspaniałą 1.5 roczna córeczkę. Mam nadzieję że i teraz ciąża zakończy się szczęśliwie :)
Widzę jak bardzo się tu wspieranie, kibicuje sobie, mam nadzieję że przyjmijcie mnie do swego grona i będzie nam dane zostać tu na długo :)
 
Hej. chciałabym nieśmiało do was dołączyć. Termin z OM wychodzi mi na 28.06, aktualnie u mnie 5+1 czyli bardzo bardzo wcześnie. Dziś mam.pierwsza wizytę u gina, bo potrzebuje recepty na luteine i encorton, A bez sprawdzenia zy ciąża jest w macicy, leków wiadomo nie dostanę. Czytam trochę wasz wątek, zastanawiałam się czy już napisać, ale mam nadzieję że dołączenie tu jakoś pomoże mi przetrwać początek ciąży i ten okropny stres. Widzę kilka znajomych nickow, także witam was dziewczyny ;)
W skrócie o mnie - to moja 4 ciąża. Dwie pierwsze zakończyły się poronieniem na etapie 7-9tc, z trzeciej ciąży mam wspaniałą 1.5 roczna córeczkę. Mam nadzieję że i teraz ciąża zakończy się szczęśliwie :)
Widzę jak bardzo się tu wspieranie, kibicuje sobie, mam nadzieję że przyjmijcie mnie do swego grona i będzie nam dane zostać tu na długo :)
Witamy 🙂
 
Też pierwsza, ale to już będzie 6+6 według OM, także liczę na serduszko :)
Wow to już późno :) wytrzymalas długo ;) ja będę miała 6+2 ale owulacje miałam około 20 dc także późno i myślę że będzie o tydzień młodsza ciążą mniej więcej to pewnie za dużo nie zobaczy, byleby pecherzyk był na swoim miejscu to będzie super.
 
reklama
Do góry