reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Kochane co z tym wątkiem prywatnym? Widzialam ze sa juz lipcowe mamy wiec do nas chyba nikt juz nie dołączy
No myślę, że już czas. A jak ktoś będzie chciał dołączyć później do nas to i tak napisze na główny wątek i chyba można ją wtedy dołączyć, nie?
 
reklama
Mozna już coś pomyśleć, na.pewno trzeba wybrać moderatorkę lub dwie, już nie pamiętam, te osoby tworzą listę z nickami chętnych, które chcą dołączyć na wątek prywatny.
Ja się nie znam, ale zapewne trzeba wybrać. Myślę, że najlepiej taką która sporo czasu spędza na forum, może jest już na L4 i będzie mieć troszkę więcej czasu żeby to ogaranąć? A może jest jakaś ochotniczka? :)
 
Mozna już coś pomyśleć, na.pewno trzeba wybrać moderatorkę lub dwie, już nie pamiętam, te osoby tworzą listę z nickami chętnych, które chcą dołączyć na wątek prywatny.
Ja poproszę o wstęp na prywatne jak juz powstanie :)
Fajnie było by tez zrobić listę np z terminami porodu gdzieś w pierwszym wątku lub chociaż na pierwszej stronie :)
Jeśli byście się na to zgodziły, można podać nick i termin razem.
 
Ja poproszę o wstęp na prywatne jak juz powstanie :)
Fajnie było by tez zrobić listę np z terminami porodu gdzieś w pierwszym wątku lub chociaż na pierwszej stronie :)
Jeśli byście się na to zgodziły, można podać nick i termin razem.
A może zrobić kilka wątków prywatnych i jednym z nich będzie lista, żeby tak już nic nie mieszać, tylko mieć wszystko w jednym miejscu, a drugi zrobić z rozmowami na aktualne tematy :) Może jeszcze jakiś wizytowy na zdjecia usg, terminy wizyt itp.
Nie wiem czy tak można, nigdy nie byłam na prywatnym tutaj na forum :)
 
Ja bym już do tego lekarza nie wróciła. Ciąża to szczególny czas a ten lekarz zachował się jak prostak i cham, przyszłaś skontrolować dobrostan płodu a on sobie pogadankę urządza. Kurczę ciężko na ten nfz ze wszystkim [emoji17] Biorą nasze ciężko zarobione pieniądze na składki a tych pieniędzy nigdzie nie widać. A czemu prócz lekarza na nfz wybrałaś też prywatnego? Chcesz prowadzić ciążę tu i tu czy to jednorazowa wizyta prywatna?
Chce prowadzić ciążę prywatnie ale badania z krwi chciałam na nfz dlatego chodzę i prywatnie i do tego dupka na nfz
 
Już był taki pomysł i raczej stwierdziłyśmy że chcemy jeden wątek.
A może zrobić kilka wątków prywatnych i jednym z nich będzie lista, żeby tak już nic nie mieszać, tylko mieć wszystko w jednym miejscu, a drugi zrobić z rozmowami na aktualne tematy :) Może jeszcze jakiś wizytowy na zdjecia usg, terminy wizyt itp.
Nie wiem czy tak można, nigdy nie byłam na prywatnym tutaj na forum :)
 
Tez jestem za prywatnym już :) jak ktoś dolaczy, to można tez tu cały czas pisać :) w poprzedniej ciąży jak tu byłam; to właśnie był prywatny i ten też się ciągnął, bo dziewczyny dołączały nawet przed samym porodem dopiero ;D
U nas wiedza już moi rodzice .. mąż wczoraj bur wytrzymał i im ogłosił :D na jutro zaprosił teściów , a oni to już pewnie wszystkim powiedzą, choć mam zamiar ich prosić o dyskretnosc...
 
reklama
Ja jak zwykle w tyle ale już nadrobiłam. Może jak będę na L4 to uda mi się być na bieżąco 😁 Do tego jeszcze wczoraj okropnie się czułam 😢
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze bo chyba tez jest ich kilka.
My już tez powiedzieliśmy moim rodzicom 🥰 bardzo się ucieszyli. I dowiedziałam się że jednak u mnie w rodzinie kiedyś były bliźniaki tylko mama nie pamięta u kogo dokładnie 😅
Również jestem za wątkiem prywatnym i prosiłabym o dodanie mnie 🙂
 
Do góry