reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej, witam się i ja:) termin mam mniej więcej na polowe czerwca, to będzie nasze drugie dziecko:)
Na razie jestem tylko po testach domowych, wizytę u mojej lekarki mam na za 2 tygodnie, mam nadzieje ze będzie już coś widać:)

Zastanawialam się w ogóle czy już będzie wątek na czerwiec, a tu już prawie 300 stron:)
Witaj:) ja tez połowa czerwca , tez narazie dwa testy domowe i tez wizyta za 2 tygodnie :D
 
Haha myslalam ze jestem sama 🙈 Ja chciałabym pozostać na jednym, a jak już drugie to zaraz po pierwszym. Pieluchy za jednym razem, dzieci sie wtedy zarazem wychowują :) Ja tez z tych wygodnych 🙈

Ja mam dwójkę jedno po drugim. Zaszłam w drugą ciążę jak synek miał 6miesięcy. Oczywiście była ta druga nieplanowana. Tzn. planowaliśmy drugie, ale tak z różnicą co najmniej 2 lata. Wyszła różnica rok i 3 miesiące. To fakt - wszystko za jednym zamachem, razem butelki ciągnęły, odpieluchowywanie jedno po drugim, podobny wiek więc wspólne atrakcje i różne klubiki maluchów itp. Trochę podobnie jak z bliźniakami. Chociaż nie powiem, umordowałam się trochę. Potem już nie chciałam kolejnego jak już podrosły i odsapnęłam. A teraz syn 10 lat skończył, a ja z taką nostalgią wspominam te czasy kiedy byłam z nimi w domu jak byli malutcy. Teraz to już koledzy są ważniejsi, czasu brak bo szkoła, praca. Poczułam się jakoś tak niefajnie, że ten czas już minął i że to już koniec i teraz to już chyba tylko aby do emerytury. Tak mi jakoś było źle z tego powodu, że ten czas już odszedł i jest przeszłością, zaczęły mnie na nowo rozczulać słodkie bobaski (a miałam okres już że mnie nie kręciły małe dzieci wcale) i znowu poczułam ogromne pragnienie przeżycia tego jeszcze raz ;) Mąż już wcześniej o tym myślał, tylko ja wtedy nie chciałam, bo miałam że tak powiem przesyt w tamtym czasie ;)

Czy tylko ja jestem daleko w tyle z badaniami? 🤔 Bo jeszcze żadnego nie miałam 😐

Ja też poza testem ciążowym z apteki nie zrobiłam jeszcze żadnego badania. Wizytę pierwszą mam za tydzień w czwartek dopiero. Będzie wtedy skończony 6tydzień ciąży.

Zartujesz? To jest chore :/
Widzę że ja mialam.cholerne szczescie ze dostalam sie 2 dni po moim telefonie 😱

A ja dzwoniłam na NFZ w poniedziałek ten i mam termin na p[rzyszły czwartek. Byłam jednak wcześniej panjentką tego lekarza więc podejrzewam, że to pomogło. Najpierw miałam mieć termin jeszcze za prawie 3 tygodnie, ale ten co mi proponowała pielęgniarka to nie mogłabym przyjść bo wtedy w pracy jestem, więc mi dałą tydzień wcześniej :D No i oczywiście powiedziałąm, że w ciąży jestem. Oni mają pulę terminów dla cieżarnych i wtedy jest możliwość szybkiej wizyty. Jakbym chciała na normalną wizytę, to mi najpierw pielęgniarka powiedziała, że na grudzień są terminy.
 
Może Twój lekarz ma kontrakt z nfz :)

Czekam na info! Okazuje się że będę miała pakiet od listopada także trochę sobie poczekam [emoji28] ale i tak będę chodzić jeszcze prywatnie więc luz :) którego gin wybrałaś?
Idę do Radosława Kozaryna, akurat on przyjmował w godzinach i terminie jaki mi pasował, nie znam, nie znalazłam żadnych opinii, więc w ciemno. Do prywatnego też się czaje, ale raczej dopiero na to USG, które jest ok 11 tyg.
 
reklama
Do góry