reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
U nas to normalne że pierwsza wizyta przy podejrzeniu ciąży musi być prywatnie bo inaczej za kilka dobrych tygodni może termin by się znalazł... Każda kolejna może się już odbywać na NFZ.
No wlasnie ja dwie poprzednie ciaze prowadziłam prywatnie, wszystkie badania wiadomo tez, endo tez prywatnie :/ tak sie ciesze ze trafiłam na tego lekarza na NFZ a na prawdę takie zajebiste podejscie, nie owija w bawełnę, daje mi sie wypowiedzieć, nie pogania.
 
Ja mam takie mega wzdęcia, że wyglądam na czwarty miesiąc...
Nie nadążam z tematami tak ich dużo 🤣Matko kochana ja to samo... miałam właśnie pisać, bo wiadomo brzuch jeszcze nie urósł, ale wyglądam jakbym już była kilka miesięcy do przodu... spodnie się tez nie chcą dopiąć, ale przytyć niby tylko 1 kg, wiec to na pewno wzdęcia. Co do zaparć to tez mam niestety.
Powiem wam, ze dzisiaj miałam jeden z tych gorszych dni, czułam się potwornie zmęczona, w kolejce do apteki myślałam, ze padnę i chodzę non stop wku*wiona jak podczas najgorszego pms-u 😅
Zastanawiam się czy nie isc jutro tak w razie „w” na betę jeszcze raz. Ostatni raz robiłam 24 tc i 26 tc (wtedy ten wzrost był ponad 430%). Co myślicie ? Przesadzam czy się upewnić, ze wszystko ok? Wizyta dopiero pod koniec przyszłego tyg, albo później..(jeszcze niepewna data wizyty)
 
Nie idz na bete, niepotrzebne nerwy i strata kasy. Ja robilam 3 razy bo lekarz sobie to wymyślił a było to generalnie zbędne. Czekaj cierpliwie na wizyte i odpoczywaj :D
Nie nadążam z tematami tak ich dużo [emoji1787]Matko kochana ja to samo... miałam właśnie pisać, bo wiadomo brzuch jeszcze nie urósł, ale wyglądam jakbym już była kilka miesięcy do przodu... spodnie się tez nie chcą dopiąć, ale przytyć niby tylko 1 kg, wiec to na pewno wzdęcia. Co do zaparć to tez mam niestety.
Powiem wam, ze dzisiaj miałam jeden z tych gorszych dni, czułam się potwornie zmęczona, w kolejce do apteki myślałam, ze padnę i chodzę non stop wku*wiona jak podczas najgorszego pms-u [emoji28]
Zastanawiam się czy nie isc jutro tak w razie „w” na betę jeszcze raz. Ostatni raz robiłam 24 tc i 26 tc (wtedy ten wzrost był ponad 430%). Co myślicie ? Przesadzam czy się upewnić, ze wszystko ok? Wizyta dopiero pod koniec przyszłego tyg, albo później..(jeszcze niepewna data wizyty)
 
reklama
Do góry