reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Gosia też mam 30 lat i dzieci 11 i 5 lat. I też od początku wejdę w pampersy. I wszystko od początku cała wyprawka itp

Nooo ja tez nie mam nic wszystko wydałam 🙄 Boje się jak dzieciaki zareagują. Bo tak to chciały a jak je podgadywalismy to już nie...🥺


:D u mnie tez 3 tyle ze dzieci 5 i 3.5:p no i rodzinie nie wiem kiedy powiemy bo to bedzie taki szok ze no..;)

Miło że nie jestem sama 🥰 u mnie to samo🙄 ale z drugiej strony co kogo to obchodzi 🤭[/QUOTE]
 
Taaa.. ja tez nadal nie mam umowionej wizyty.. mam dzwonic po 27 pazdziernika.. porazka na calego
Nie wiem, co bym zrobiła, jakbym nie miała tego luxmedu. Ja rozumiem, że mogę sobie pozwolić na prywatnego, ale nie chcę sobie pozwolić na badania w prywatnej klinice. A co dopiero miałabym powiedzieć, jakby mnie nie było stać nawet na wizytę u prywatnego. Wtedy miałabym czekać na każdą wizytę miesiącami, tygodniami? Straszne :(
 
Nice-girl kurcze u nas też trzecie jedna córka 10 lat druga 6lat i znowu pieluchy 😂 wiecie dziś mam straszne zmiany nastroju... Straszne już mialam myśli na co mi to bylo?Czy dam radę ? Dzieci odchowane a tu bum od nowa... Za chwilę się cieszę jest super ... No wariat 🙈 w ogóle baba 30 lat a ja się boje co matka powie... No nie mogę dziś sama ze sobą .

Też mam takie chwile zwątpienia ;) Ja mam już 35 lat (!) Też się aż boję reakcji rodzinki ;) Powiedzą, że zwariowaliśmy.

Gosia też mam 30 lat i dzieci 11 i 5 lat. I też od początku wejdę w pampersy. I wszystko od początku cała wyprawka itp
:D u mnie tez 3 tyle ze dzieci 5 i 3.5:p no i rodzinie nie wiem kiedy powiemy bo to bedzie taki szok ze no..;)
Haha i będzie pewnie wpadli... Bo kto by się odważył ...🙈

Też obstawiam, że pomyślą, że wpadka. A my się tak intensywnie staraliśmy. Moje młodsze dziecię w styczniu 9 lat skończy, więc zdawałoby się, że ten okres już za dawno za nami ;) Także będzie teraz taki rodzynek w rodzinie. Córka młodsza to już od dawna mnie męczy o dzidziusia, ona uwielbia małe dzieci i już mi mówi, że ona nawet w nocy, by go karmiła i w ogóle będzie się zajmować itd :D Syn jakiś czas temu chciał, ale jak zaczęłam dla zniechęcenia córce opowiadać, że dzidziusie płaczą po nocach i niekoniecznie miałaby ochotę z nim spać to syn się chyba zniechęcił i ostatnio już mówił, że nie bardzo chce. Oczywiście nic jeszcze nie mówiliśmy.
 
No to ja to samo. Mega spowolnił mi metabolizm w tej ciąży. I tez tak miałam wcześniej, ze właśnie jak coś zjadłam to się wszystko ruszało. A teraz nie...
Jak dziś pamiętam, jak wrześniowkom gadałam o tym, że ciągle czuję kupę i wciąż robię kupę. Taką gównianą miałam pierwsza ciążę :p
 
reklama
Do góry