reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
To prywatnie polecam moją gin, Olszewską. Wiele kobiet do niej chodzi na prenatalne :)
Idę do Radosława Kozaryna, akurat on przyjmował w godzinach i terminie jaki mi pasował, nie znam, nie znalazłam żadnych opinii, więc w ciemno. Do prywatnego też się czaje, ale raczej dopiero na to USG, które jest ok 11 tyg.
 
Nice-girl kurcze u nas też trzecie jedna córka 10 lat druga 6lat i znowu pieluchy 😂 wiecie dziś mam straszne zmiany nastroju... Straszne już mialam myśli na co mi to bylo?Czy dam radę ? Dzieci odchowane a tu bum od nowa... Za chwilę się cieszę jest super ... No wariat 🙈 w ogóle baba 30 lat a ja się boje co matka powie... No nie mogę dziś sama ze sobą .
 
Nice-girl kurcze u nas też trzecie jedna córka 10 lat druga 6lat i znowu pieluchy 😂 wiecie dziś mam straszne zmiany nastroju... Straszne już mialam myśli na co mi to bylo?Czy dam radę ? Dzieci odchowane a tu bum od nowa... Za chwilę się cieszę jest super ... No wariat 🙈 w ogóle baba 30 lat a ja się boje co matka powie... No nie mogę dziś sama ze sobą .
Gosia też mam 30 lat i dzieci 11 i 5 lat. I też od początku wejdę w pampersy. I wszystko od początku cała wyprawka itp
 
Nice-girl kurcze u nas też trzecie jedna córka 10 lat druga 6lat i znowu pieluchy 😂 wiecie dziś mam straszne zmiany nastroju... Straszne już mialam myśli na co mi to bylo?Czy dam radę ? Dzieci odchowane a tu bum od nowa... Za chwilę się cieszę jest super ... No wariat 🙈 w ogóle baba 30 lat a ja się boje co matka powie... No nie mogę dziś sama ze sobą .
:D u mnie tez 3 tyle ze dzieci 5 i 3.5:p no i rodzinie nie wiem kiedy powiemy bo to bedzie taki szok ze no..;)
 
reklama
Okej dziewczyny, ja już panikuję... 🤯🤯 wlasnie odebralam bete. W pon 1851, a dzis 4314 - przyrost ponad 120% 🙈 i ja juz sobie wkrecam blizniaki... to byla fajna opcja jak nie bylam w ciazy, ale teraz mnie to przeraza. Chcialam isc do lekarza na serduszko, ale nie ma opcji... zaraz dzwonie sie umowic 😁
Przyrost masz w normie min musi być 66 % ja miałam ponad 212% także spokojnie to nie bliźniaki 😋😉
 
Do góry