reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wołowina pewnie tez dobra. Ale tak jak pisałam mojej przyjaciółce burak z cytryna na prawdę pomógł a brala wczesniej rozne suplementy i bylo bardzo zle. A ona cala ciaze pracowala nie mogla lezec w szpitalu i ten burak byl jej ostatnia deska ratunku ale tego soku to ona duzo wypiła i zawsze z cytryna. :) Poza tym burak lepszy dla kieszeni :D:D:D
Tani jak barszcz :D
 
reklama
Vanilla... 1kg w 3 tyg. Wow! Zuch dziewczyna.
Ja teraz sie zastanawiam czy moja kruszynka nie okaże sie wielkoludem ;)
Usg za tydz. Muszę jeszcze poczekać.
 
Coś mi przewidujesz? :-D
Tylko żartuje haha

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Dziewczyny nie wiem,czy kawałek czopa mi nie poleciał :o taki glutek ciągnący ,ale bezbarwny :O może to po dzisiejszej wizycie hmmm
 
Ja oglądałam w pierwszej ciąży porodowkę na TLC a potem byłam taka rozczarowana [emoji23] tam wszystko pięknie, kobieta leży w lóżku nagle parte i dziecko jest. A tu nie dość , że kilka godzin się trzeba męczyć to jeszcze piłka, kucanie, chodzenie i ciągle jakaś babka wkłada swoje łapsko. Fajnie by było tak sobie przeleżeć do tych 10cm i poprzeć 2-3 razy [emoji23][emoji32]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Wołowina pewnie tez dobra. Ale tak jak pisałam mojej przyjaciółce burak z cytryna na prawdę pomógł a brala wczesniej rozne suplementy i bylo bardzo zle. A ona cala ciaze pracowala nie mogla lezec w szpitalu i ten burak byl jej ostatnia deska ratunku ale tego soku to ona duzo wypiła i zawsze z cytryna. :) Poza tym burak lepszy dla kieszeni :D:D:D
Moja mama przy nowotworze tez pila buraczanke...pomagala..potwierdzam

 
Do góry