reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

on będzie mieszkał z nami ;)

w57vyx8dubspq12k.png

O, no to super! Czyli też rodzice nie tacy najgorsi, że się na to zgodzili :) dacie radę, razem łatwiej!


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
on będzie mieszkał z nami ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Powiem ci szczerze ze wspolczuje i tobie i twojemu partnerowi. Rodzice powinni być wsparciem. Ja od swoich man dużo wsparcia ale i coraz częściej dużo zmartwien. Nie mam ochoty odpowiadać na pytania " czy M. Się odzywał, co planujesz dalej" itp. Tak jak ty pierwszych parę miesięcy będę mieszkała u nich ale coraz częściej zastanawiam się nad własnym mieszkaniem. Nawet ostatnio byłam w banku i pytałam się o swoją zdolność kredytowa. Mogłabym sama wziąć kredyt na mieszkanie i mocno się nad tym zastanawiam.

 
Też chodzę na NFZ i tam to na usg nic nie widać. na prenatalnych jak byłam to mi powiedział płeć [emoji4] sprzęt miał super to widział co trzeba [emoji4]
Ehh dajcie spokoj z prenatalnymi... jak to u was wyglada? Mi lekarz zrobil usg dopochwowe i dodatkowo to przez brzuch i ot cale prenatalne. Polozna mi powiedziala ze jakby lekarz uwazal ze cos nie tak to dopiero by wyslal prywatnie na prenatalne... [emoji47]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do sytuacji z rodzicami to tez wspolczuje. Ja jak zaszlam pierwszy raz w ciaze to moj ojciec tez nie byl zadowolony bo nie akceptowal mojego chlopaka. Na szczescie nigdy szczegolnie nie dal po sobie tego poznac i od poczatku bardzo nam pomaga a Antos to jego ukochany wnuczek, oczko w glowie :)
Mam nadzieje ze i u Ciebie sytuacja sie zmieni po narodzinach malenstwa Bellax :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh dajcie spokoj z prenatalnymi... jak to u was wyglada? Mi lekarz zrobil usg dopochwowe i dodatkowo to przez brzuch i ot cale prenatalne. Polozna mi powiedziala ze jakby lekarz uwazal ze cos nie tak to dopiero by wyslal prywatnie na prenatalne... [emoji47]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie mam podstaw żeby dostać skierowanie na prenatalne to poszłam prywatnie. Zapłaciłam 230 zł już z płytka z nagrania. Usg miałam przez brzuch, lekarz mierzył wszystko co się dało, przeziernosc korkowa , kość nosową itp. Na końcu miałam wyliczone prawdopodobieństwo wad u dziecka na podstawie jego parametrów i np mojego wieku.
 
Dzień dobry :)

Zając, super, ze u maluszka wszystko w porządku i jest taki ruchliwy. Szkoda tylko, ze płci gin nie dał rady określić.

Ja wczytuję jutro, już doczekać się nie mogę :)

Miłego dnia!

Hej dziewczyny, zając a na badaniu 3D nie udało się płeć rozpoznać? Ja byłam ostatnio to moja tylko szybkie badanie szyjki itp nie widziałam małego :( to już drugi raz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ehh dajcie spokoj z prenatalnymi... jak to u was wyglada? Mi lekarz zrobil usg dopochwowe i dodatkowo to przez brzuch i ot cale prenatalne. Polozna mi powiedziala ze jakby lekarz uwazal ze cos nie tak to dopiero by wyslal prywatnie na prenatalne... [emoji47]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to trwalo badanie ponad 40 min..mierzone wszstko co sie dalo zmierzyc.

 
Do góry