reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Witam wszystkie Mamuśki!!!
Właśnie dotarłam do tego forum:)) (nareszcie więcej czasu). Mam termin na 07.06.2016 r.:)) i będzie chłopiec:) jest to moja pierwsza ciąża i wszystkim się przejmuję i martwię:| Od tamtego tygodnia walczę z niestrawnością (chyba), straszne rozwolnienia mnie dopadły, tez tak macie w II trymestrze? Lekarz zalecił mi loperamid i nifurokzazyt, ale ciągle coś w tych jelitach się dzieję:(
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
hej Malwaa z dwojga złego myślę, że lepiej w tę stronę :) Może po lekach coś się poprawi i może przestań się aż tak stresować, będziesz dobrą mamą dla swojego synka, wszystko będzie dobrze :)
 
Witaj Malwa. Zawsze "cos" to chyba w ciazy normalne ;) Ja mam podobnie, ze tez sie wieloma rzeczami zamartwiam, a po kilku dniach mysle sobie ze było to bezsensowne ;) u mnie raczej dominują zaparcia, co tez jest uciążliwe bo nieraz czuje, ze jelita mi rozsadzi ;)
 
Hej Malwa:) juz wole chyba niestrawnosc niz moje zimno .. Mi takie Wielkie pod nosem wyskoczyło ze każdy pyta co mi jest . Poprostu brak słów ... Wygląda jak 3 zimna w 1 . Najgorsze ze zawsze brałam Heviran a teraz nie mogę :/ uroki ciąży... Jak jutro 3 dzień w pracy ktos mnie zapyta co mi jest i czy ktos mnie uderzył to sie chyba wkurzę :)
 
Cześć Malwa ;) Witamy serdecznie :)

Ja miałam raz jednodniową biegunkę, ale taką która przestraszyłam się nie na żarty - dosłownie sama woda. Przyszło nagle to i przeszlo nagle. Dzięki Bogu zaparcie też miałam tylko raz - myślałam, że się rozpłaczę z.... no wiecie :p
Dalej borykam się z infekcją.... Mogłyby zniknąć raz na zawsze te bakterie...
 
Dziewczyny tak z ciekawości pytam .
Spodobało mi się imię Eliana . Czy to zbyt wymyślne imię , czy raczej pozytywnie byście zaregowały?
 
reklama
el-enka już Ci odpisałam w innym wątku ale co tam ;) uważam, że to rodzice decydują jakie imię dadzą dziecku i to Wam ma sie podobać. Ludzie jak słyszą oryginalne imiona to kręcą nosem, ale jak juz się rodzi dziecko, słodkie i piękne to nagle się okazuje, że to własnie imię wszystkim sie podoba, ewentualnie pytają skąd pomysł ale już nie krytykują. Teraz większość dzieci ma "dziwne" imiona i one już nikogo nie dziwią. Ja bardziej się dziwię, kiedy do mojego przedszkola przychodzi zwyczajna Ania niz oryginalna Mia ;) ja sama planuje córkę nazwac Rita i tez mam jakies tam wątpliwości ale już coraz mniejsze :)
 
Do góry