reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny, a tak zmieniając temat... Czy Wy też macie napady podłego nastroju? Ja to od jakichś trzech tygodni mam jakieś stany depresyjne i muszę doslownie wymuszać z siebie wątłą radość. Staram się jakoś trzymać, bo to chyba hormony (no bo co innego?) ale kurde ciężko jest.... Chodzę jakaś taka markotna, nic mi nie sprawia radości.
Macie jakiś pomysł na poprawę humoru? Zwłaszcza jak siedzę sama wieczorami, bo męża mam w pracy, to już w ogóle porażka. Staram się o tym nie myślec, robię kilka rzeczy na raz ale kurcze, nie pomaga mi nic... Wieczorami i tak wracam do punktu wyjścia :(
 
Kupuj kupuj :) mnie pomaga, na grupie lokalnych mamuś na FB obkupiłam dzidziusia w gadżety i od razu mi było lepiej.
A tak na serio to niedawno mówiłyśmy właśnie że ludzie nam na nerwy działają.
 
Pierwszy trymestr miałam podły nastrój a teraz latam nad ziemią. Słońce dłużej świeci itp ;) może witamina d , więcej świeżego powietrza i slonka bo to serio potrafi poprawić nastrój i oczywiście kompletuj wyprawkę to bardzo miło nastraja :)
 
ja też mam raczej dobry humor. Czasami dopadają mnie nerwy niewiadomego pochodzenia i wtedy sama nie wiem o co mi chodzi. Ale dobrze wpływa na mnie właśnie też oglądanie zamawianie rzeczy dla dzidziusia wtedy to jakaś szczęśliwa jestem hehe.
 
El -enka opryszczka jest niebezpieczna Ale w miejscach intymnych. Wtedy od razu daja heviran. Jak ma sie w okolicach twarzy to nie zaleca sie brania. Heviran to bardzo Silny lek. Od kilku lat mam go zawsze w apteczce Ale nie mialam z Kim skonsultowac i nie wzielam . Nie bede sama ryzykowac
 
Mi kazał lekarz wziąć heviran jak mi wyskoczyła na ustach opryszczka. Podobno jest dużo bardziej niebezpieczna jak pierwszy raz wyskoczy w ciazy.
 
El -enka opryszczka jest niebezpieczna Ale w miejscach intymnych. Wtedy od razu daja heviran. Jak ma sie w okolicach twarzy to nie zaleca sie brania. Heviran to bardzo Silny lek. Od kilku lat mam go zawsze w apteczce Ale nie mialam z Kim skonsultowac i nie wzielam . Nie bede sama ryzykowac


No po raz kolejny potwierdza się teoria ,że co lekarz to inna opinia . Mój gin kazał mi bać heviran na opryszczę na ustach .W okolicach intymnych nie miałam nigdy :) On jest strasznie wyczulony na tą opryszczkę .ufam mu ,bo to doświadczony dr i jest kupę lat ordynatorem ,ale brałam tylko połowę tabletki zamiast całej .
 
reklama
El-enka moja droga. Eliana to najpiękniejsze imię na świecie :p od lat mi się bardzo podoba - stąd mój nick. Musiałam wstawić dodatkowe n, bo ktoś mnie już ubiegł.
BTW. Witaj ma forum ;)

Właśnie pozytywnie się zaskoczyłam widząc twój nick - jest piękny . Skąd znasz to imię ? Wiesz może jakie są do niego zdrobnienia ?

Ja wyszukałam to imię przeglądając ranking imion w usa ,a wcześniej nigdy nie słyszałam .
 
Do góry