reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
No ja raczej jestem zdecydowana na to imię Eliana . mąż kręci nosem ale nie dlatego,że mu się nie podoba ale dlatego ,że część osób pierwszy raz słyszy to imię i tak jest egzotyczne . Nikt nie mówi , nie podoba mi się tylko komentuje ,że niespotykane .próbuję dlatego rozeznać się jak ludzie będą reagowali na takie imię. Mam termin na czerwiec ,więc trochę czasu zostało jeszcze , by się rozeznać.
 
Hej Malwa:) juz wole chyba niestrawnosc niz moje zimno .. Mi takie Wielkie pod nosem wyskoczyło ze każdy pyta co mi jest . Poprostu brak słów ... Wygląda jak 3 zimna w 1 . Najgorsze ze zawsze brałam Heviran a teraz nie mogę :/ uroki ciąży... Jak jutro 3 dzień w pracy ktos mnie zapyta co mi jest i czy ktos mnie uderzył to sie chyba wkurzę :)

mój gin mnie straszył opryszczką. Powiedział ,że jest bardzo niebezpieczna dla dziecka i wręcz kazał brać heviran . niby teraz po 34 tyg do końca ciąży bierze się profilaktycznie heviran, bo może nawet powodować zgon dziecka . Tak mi powiedział .
 
El-enka moja droga. Eliana to najpiękniejsze imię na świecie :p od lat mi się bardzo podoba - stąd mój nick. Musiałam wstawić dodatkowe n, bo ktoś mnie już ubiegł.
BTW. Witaj ma forum ;)
 
A tak z innej beczki :) jakiej firmy polecacie fotelik samochodowy dla noworodków? Tyle tego jest na rynku, nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę..
 
Madzia_lenka najlepiej idź do sklepu i pooglądaj różnych firm. Ja mam Maxi-Cosi Cabrio Fix i jestem zadowolona. Materiał obiciowy też fajny, miły w dotyku i nie taki sztuczny jak niektóre, a mimo to synek i tak sie w nim pocił. Ale najwazniejsze jest bezpieczeństwo. Pasy się dobrze zapinają, trzymają naciągnięcie i nie skręcają się, można zmieniac ich wysokość (ale to akurat we wszystkich fotelikach) i jest wkładka dla noworodka dzięki czemu maluszek tak się nie zapada.
 
Też mam maxi cosi cabrio fix akurat dobre opinie, testy i to że pasuje do wielu wózków mnie przekonało.
 
reklama
Do góry