reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

W takim razie Anioł z Ciebie judy, bo ja nie pamiętam czy wcześniej też tak było ale teraz myśl o czymś takim mnie strasznie irytuje ;)
 
reklama
Anioł to może nie ale przestałam się przejmować bo co mogę . Jak mówię że potrzebuję tylko trochę letnich ciuszków to mnie pytają po co skoro to noworodek. Mała jest z późnej jesieni to nie mam za dużo ciuszków letnich ale przecież noworodka nawet w upał powinnam owijać w kokon ;) i tak pewnie dostanę znowu same grube ubranka
 
Ojej nie wiem czemu nie wyskakuje mi ten wątek w powiadomieniach :/ ale nastukałyście ;)

Kristin nie martw się szyjka, najważniejsze, że jest zmierzona i że założą pessar. Moja koleżanka miała w 20tc założony, odpoczywała w domu do końca ciąży mając przy tym 2,5 latka (na szczęście spokojnego) i urodziła zdrowe dziecko w terminie siłami natury :) ja z kolei mam łożysko centralnie przodujące co też oznacza konieczność leżenia. Niby jest nikła szansa, że sie podniesie. Dowiem się w poniedziałek 15.02. na usg. Jeśli nie, to moja super nadgorliwa pani dr położy mnie do szpitala już w 30 tc i będę tam oczekiwała na poród przez cc (do 37-38 tc). Mam nadzieję, że tak się nie stanie, już jestem po jednym cc i bardzo chciałabym urodzić sn.

Madzia dobrze, że z serduszkiem wszystko w porządku :) zdrowie dziecka to największa radośc :) co do wyprawki, to teraz jest najlepszy moment żeby ją kompletować, bo mamy najwięcej sił. W 3 trymestrze będzie coraz ciężej, poza tym nigdy nie wiesz kiedy urodzisz ;) ja syna urodziłam 3 tyg przed terminem z OM i 2 tyg przed terminem z usg więc 9 miesiąca praktycznie nie miałam ;)
 
Mama_ka wydaje mi sie, ze kobiety w ciazy maja tyle w sobie milosci do dziecka, ze sa w stanie wszystko dla niego znieść :) byleby było zdrowe, miejmy nadzieje ze łożysko sie jednak podniesie do gory, trzymam kciuki! :)
Po Waszych wpisach z wyprawkami, wybrałam sie dzis do galerii na rozpoznanie tematu ;) bo czas ucieka, a faktycznie nikt nie jest w stanie przewidzieć co nas czeka :)
 
A tak w ogole miałam dzis pierwszy raz sen, ze odeszły mi wody i pozniej szpital i poród, ale sie pozniej obudziłam i ostatecznego rozwiązania nie było ;) chyba zaczyna sie przezywanie, ze poród zbliża sie wielkimi krokami ;)
a Wy macie juz jakies sny związane z ciąża? :)
 
Mnie też się dzisiaj śnił poród.... Mało ważne, że nigdy nie rodziłam. Śnił mi się po swojemu XD pewnie jest to stres głęboko zakorzeniony w podświadomości :)))
 
reklama
Do góry