reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

A propos witamin - ja na razie biorę kwas foliowy, witaminę d, b i magnez.

Planuję jednak zamówić z Polski witaminy dedykowane kobietom w ciąży - doradźcie proszę , co aktualnie warto wziąć pod uwagę - perełki witaminowe dla ciężarnych? 😊
ja brałam w poprzedniej ciąży i teraz biorę Mama DHA Premium 🙂 polecam
 
reklama
A propos witamin - ja na razie biorę kwas foliowy, witaminę d, b i magnez.

Planuję jednak zamówić z Polski witaminy dedykowane kobietom w ciąży - doradźcie proszę , co aktualnie warto wziąć pod uwagę - perełki witaminowe dla ciężarnych? 😊
Na cokolwiek się zdecydujesz upewnij się tylko, że w składnie preparatu znajdują się tylko aktywne foliany, czyli bez syntetycznego kwasu foliowego. Takie są wytyczne od tego roku.
Sama stosuje Pregna Plus w której skład zmienił się właśnie w tym roku. Ostatnio widziałam jeszcze prepart o nazwie Prenatal i też wyglądał ciekawie. Sama popatrzę jeszcze na preparaty które polecają dziwczyny, bo sama nie wiem co jest najlepsze 😅
 
Do góry