reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

I trochę te listy "poprawiłam" ale jest wszystko w jednym miejscu, czytelnie i jak już to masz to odznaczasz i gotowe ;)
 
reklama
No madzia przy pierwszym dziecku to jednak mnóstwo wydatków i jeżeli ktoś nie pomoże to jest to kosmos. W dodatku idzie się pogubić co jest potrzebne, co się sprawdzi, a co nie.
Wiadomo, że dostanie się jakieś tam ciuszki ok. Ale np., ja bym chciała dostać karuzelkę czy leżaczek bujaczek i wcale nie muszą być nowe :) Ale z takich prezentów ucieszyłabym się najbardziej.
A oprócz rzeczy dla maluszka nie możesz zapomnieć też o sobie. Chociażby
biustonosze do karmienia.
koszule do karmienia i jakąs do porodu jak w szpitalu nie dają
wkładki laktacyjne
może być potrzebny laktator i tu nie wiadomo jaki czy ręczny czy elektryczny bo wszystko zależy czy będziesz karmić piersią, czy będzie z tym problem, czy pokarm będzie się ściągać tylko czasami..
majtki siateczkowe
podkłady poporodowe
krem na brodawki
i ogólna masakra ;p
Ja też tego nie ogarniam ;D ale trochę pomogły mi blogi.
Ten jest np. fajny:
http://wyprawkabobasa.blogspot.com/2012/12/kosmetyczka-bobasa-czyli-jakie.html
 
Kosmos ... Ja wszystko muszę
Sama placic wiec zacznę wcześnie... Tez ściągnę te aplikacje . Troche sie martwię ze nie będę wiedziała co kupić
I w ogóle co robic po porodzie... Muszę testować sama i w życiu tak małego dziecka nie trzymałam :(
 
Nie to jest jakaś polska, Wyprawka dla noworodka, ja ściągam przez Sklep Play..
A mi ma kto kupować ubranka a i tak kupią mi nie takie co trzeba bo idę o zakład, że kupią ciuchy na teraz czyli za grube i w ogóle nie będą patrzeć rozmiarowo-pogodowo.
 
reklama
Kaana u mnie tak jest dostaję ubranka i np za duże i będzie na później tym sposobem mała dostała sweter który będzie pasował latem a jest gruby na polarze.... Jeśli będzie bardzo zimno może się przyda ;) pod choinkę dostała ubranka i buty na 4 latka a miała rok ;) no nic leży i czeka może się przyda
 
Do góry