reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Ja mam termin na 12 czerwca, w przyszłym tygodniu scan połówkowy i mam nadzieję że poznamy wtedy płeć naszej "fasolki" :)
nzjdgzu3830svinr.png
16uddqk3sqie18op.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :-) Jestem nowa na forum i chciałabym do Was dołączyć :-) Obecnie jestem w drugiej ciąży (pierwsza córcia- Maja ma 9 lat), mam 31 lat, a termin porodu mam wyznaczony na 14.06.2016r. Jestem po teście NIFTY więc wiem już na 98% że będzie chłopiec :-)

PS. Dziewczyny we wcześniejszych postach wyczytałam, że teraz jesteście na innym, zamkniętym wątku- można tam jeszcze do Was dołączyć??? Klikałam na umieszczane wcześniej linki, ale pokazuje mi, że taki temat nie istnieje :(
 
Ostatnia edycja:
Zapytam was bo to moja pierwsza pierwsza ciaza i nie Wiem co mam robic :/ od kilku dni bardzo boli mnie podbrzusze.. Wręcz kłuje .. Nie wspomnę przy oddawaniu moczu.. Kończę powoli 18 tydz .. Czy wy tez tak macie ??? Mieszkam w SE jak wiecie wiec dostanie sie do lekarza nie jest proste . Jak siedzę w jednym miejscu to jest ok . Jak zaczynam chodzić albo siadać ... Jak przetrzymam mocz 20 min to juz wyje z bólu ... Sama nie wiem co mam robic :( bo moze to normalne
 
Natalia to nie jest normalne. Jeśli tak boli po przetrzymaniu moczu czy boli przy sikaniu dzwon do lekarza. Może masz zapalenie pęcherza a to nie jest dobre w ciąży. Mieszkam w Dk i system podobny. Dzwonię do rodzinnego i mówię co mi jest i że jestem w ciąży z takimi objawami przyjmują szybciutko. Oby to nie było to ale lepiej sprawdz.
 
reklama
Do góry