reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej.
Ja mam jutro wizytę u gina na NFZ bo chyba złapałam infekcje intymną 🤦 swędzi i piecze więc wolę iść i niech to zobaczy lekarza.
Nie liczę na cud że będzie coś widać na USG bo to będzie 5+1 a do tego sprzęt na NFZ nie jest jakoś mega szałowy.
Nie chcę lecieć prywatnie z infekcja bo wizyta u mojej gin to 250 zł, wolę poczekać i iść do nie jak ciąża będzie starsza i będzie już bijące serduszko.

@Palusia1210 ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, więc jest szansa na serduszko, ale może być też tak że jeszcze go nie będzie. Wieszak tak naprawdę jeśli nie miałaś monitoringu cyklu to neo ma pewności kiedy nastąpiła owulacja, więc ciąża może być kilka dni młodszą.
Akurat w tą owulację byłam u giną na rutynowej kontroli i mówił, że pęcherzyk pęknie najprawdopodobniej w nocy. Więc wiem w sumie dokładnie kiedy była :D
 
reklama
Dzień dobry. Jeszcze nie potwierdzona u lekarza ciąża , ale według om termin na 8.04 🥰 dziś rano taka niespodzianka .. w domku 9 letnia córka i roczny syn🥰
 

Załączniki

  • IMG_20240730_075730505.jpg
    IMG_20240730_075730505.jpg
    287,6 KB · Wyświetleń: 30
Ogólnie to jestem w szoku , że tak szybko się udało bo po 2 miesiącach starań .. zanim zaszłam w ciążę z synem przez 1,5 roku staraliśmy się o dzidzię ☺️
Cudnie, że udało się tym razem tak szybko. Długie starania potrafią zniechęcić nie jedną osobę. Teraz pozostało się cieszyć 🙂
Partner już wie? Czy planujesz jakąś niespodziankę aby mu to przekazać?
 
Cudnie, że udało się tym razem tak szybko. Długie starania potrafią zniechęcić nie jedną osobę. Teraz pozostało się cieszyć 🙂
Partner już wie? Czy planujesz jakąś niespodziankę aby mu to przekazać?
To właśnie partner namówił mnie , żebym zrobiła test .. ja chciałam poczekać jeszcze ze 2 dni , żeby mieć pewność, że okres faktycznie nie przyjdzie . Cykle mam regularne co 31 dni i wypada że dziś powinna przyjść . Dla pewności za dwa dni powtórzę test bo ja to taka trochę panikara jestem 😅
 
reklama
To właśnie partner namówił mnie , żebym zrobiła test .. ja chciałam poczekać jeszcze ze 2 dni , żeby mieć pewność, że okres faktycznie nie przyjdzie . Cykle mam regularne co 31 dni i wypada że dziś powinna przyjść . Dla pewności za dwa dni powtórzę test bo ja to taka trochę panikara jestem 😅
To zmienia wszystko 🙂
Myślę, że następny test to już formalność w tej sytuacji ☺️
 
Do góry