reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja juz dziewczyny czekam ... W następny piatek ... Urlop :) jedziemy do Polski i wracamy za miesiąc :) szkoda ze mało co mogę jeść bo mam takie wzdęcia :) a u teściowej domowe jedzenie na święta :) muszę do niej zadzwonić bo dziś miałam smaka na nóżki :D. A wy jakie plany na święta ?

ckai9jcg0y5kyhdg.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam do Pl za daleko. W tym roku spedze swieta romantycznie z mezem. :-) Ale jak nie bede miala problemow z mdlosciami to na pewno zrobie pierogi i kapuche :-D
 
My też jedziemy do Pl. Tylko że ja dostałam wolne a mój nie. Pojedziemy na dwa auta. Ja z małą wczesniej. Tylko nie wiem czy ktoś pojedzie z nami bo same tyle km to się umęczę. No nic jeszcze 9 dni. Coś pomyślimy :)
 
Judy tak jak pisałam, mój dwulatek już miał kilka takich okresów nocnego budzenia. Zaczął przesypiać noce jak miał 3 miesiące a potem a to zęby, a to skok rozwojowy itp. Jak miał 13 miesięcy też się to u niego objawiło i trwało jakieś 5 miesięcy... to było straszne. Nagle przeszło i teraz od 2 miesięcy powtórka z rozrywki :eek:
 
Mama-ka liczę że minie ale jest hardcore. W dzień super dziecko tylko to usypianie. Przy dwójce takich wysiadła bym nerwowo ale do czerwca pewnie minie ;)
 
Do mnie w poniedzialek przyjedzie chrzesniak z dziewczyna i jade z nimi w piatek do Polski a maz dojedzie w wigilie i tez wracamy dopiero po nowym roku :))))
 
Jestem po wizycie. Robaczek ma 5,7cm, kość nosowa i cienki fald karkowy. Nie robię usg z tymi badaniami krwi (Pappa chyba) więc dobrze wiedzieć, że podstawowe rzeczy wyglądają dobrze. Kolejna wizyta po Nowym Roku, a usg chyba 20.01. jeśli dobrze pamiętam.
 
reklama
Do góry