reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Netalia to do mnie o porodzie?
Ja mam na 23 chociaż ostatnio lekarz coś mi mówił, że tamten źle obliczył i mu wychodzi na 27. ;p
E tam, w czerwcu to w czerwcu ;D
 
Haha to pod koniec będziemy tez mogły ponarzekać razem :) narazie niby tyle czasu ale wiem ze zleci tak szybko ze szok.. My jak wrócimy z Polski zaczynamy przygotowania . W maju kupiliśmy mieszkanie 65m ale teraz widzimy ze jest za małe i musimy zrobic rewolucje . Sypialnie do dużego pokoju a duży pokój do sypialni :) lepiej zaczniemy w lutym bądź marcu bo mój małżonek tak kocha remonty ze nam sie zejdzie do czerwca :)
 
A tak na marginesie ... Radzę wam kobietki odwiedzić dentystę (te ktore nie były ) mi juz na początku ciąży tak sie popsuły zeby ze szok .. W tamtym roku nie miałam w zasadzie nic .. A teraz jak poszłam to 7 dziur plus na ósemkach próchnica .. Myślałam ze spadnę z fotela ... Dobrze ze jadę do Polski bo w Szwecji wyliczyli mnie 5000 zł i to po zniżce 50%.... Chyba oszaleli..
 
Hej
A ja mam na 1 czerwiec więc chyba pierwsza:p

mi zęby w ciąży się nie psuły.
Ale muszę iść bo mam do wyrwania nie wiem jak to załatwię bo zdjęcia rtg nie mam.'
Kurczę okazało się że nie robią badań prenatalnych tam gdzie chciałam się zapisać :/
 
W poprzedniej ciąży po za ósemką ktora wyszła w złym miejscu i podeszła ropą nic mi się z zębami nie działo. Nawet pół ubytku. Ogólnie to mam trzy plomby w tym jedną od podstawówki i dwie wyrwane ósemki. W rodzinie mam dentystkę i ona zawsze mówi że zazdrości mi zębów ;) a mój brat ma do dziś mleczaki i bez zawiązków zębów stałych więc kaplica. Młody chłopak a zęby brzydkie i jak polecą to sztuczne będzie nosił. Nie wiem czy to genetyka..
 
reklama
Do góry