reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Natalia ja mieszkam w Dk i tu to samo. Tylko my mamy jedno badanie krwi i dwa usg o tyle lepiej ;)
Paulina pewnie masz nie dobór magnezu i wystarczy go suplrmetowac ;)
 
reklama
PaulinaT ja dzisiaj mam taki ból .. Miałam juz w 6 tyg taki sam ... To wyglada jak zakwasy ale napewno nie sa bo nie ćwiczyłam ani nic nie robiłam .. Mam je w udach
 
Ajdja dobrze wiedziec jaki wplyw maja cwiczenia na smak mleka.

Natalia za bardzo sie nakrecasz. Nie martw sie to wam teraz nie sluzy. Na pewno wszystko jest w porzadku. Jezeli jestes taka panikara to sprawdz sobie w google Angelsounds. Ja sama bym go nie uzywala... ale moze Tobie pomoze... Co do badan. Mieszkam w Austrii i tez wiekszosc badan niestety prywatnie robie. Na zwolnienie tez nikogo nie wysylaja chyba ze jest jakies powazne zagrozenie. Co kraj to obyczaj. Glowa do gory!

Ja dzis niestety znow lecialam do muszelki. :-/ Za dwa dni zaczynam 14 tydzien. Czy to znaczy ze bede tak cala ciaze latala? Czy ktoras z was jeszcze tak pozno wymiotowala?
 
Nie wiem dziewczyny co to za bóle ale faktycznie spróbujcie brać magnez. Jest bardzo ważny w ciąży.
Natalia mojej mamie wróżka też wiele rzeczy wywróżyła i wiele się spełniło. Oprócz tego, że będzie miała dwójkę dzieci. Moja druga sostra ma 11 lat, a przecież w ogóle nie powinno jej być na świecie ;)
A ja w nocy miałam wzdęcia w żołądku? Masakra.. nie wiem jak inaczej nazwać to uczucie. A jak tylko się kładłam to mi uciskało wszystko na mostek i płuca. No koszmar.
 
Happy ja dopiero w 14 tygodniu zaczęłam wymioty ;) w pierwszej ciąży od poczatku do 5 miesiąca.
Kanaa zobaczysz jak fajnie oddycha się w łożku na koniec ciąży. Jeszcze bedziesz o poród prosiła ;) natura to mądrze wymyśliła ;)
Natalia w Dk jest gorzej niż np 10 lat temu. Jednak nadal nie jest źle. Co do dzidzi zalecam pooglądać artykuły dzieciece na poprawę nastroju ;)
 
Natalia szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaka ma być temperatura w późniejszych tyg ciąży.

Ajdja nie słyszałam o tym ale warto zerknąć na blog hafija jest tam sport i kp. ;)

Lilla czemu nie śpisz w łóżku po prostu z dzieckiem? ;)

Paulina brak magnezu?

happy tak ja co rano wymiotuje. W poprzedniej ciąży to koło 20tyg odżyłam

Ja dziś jestem okropnie słaba pewnie przez pogodę
wpadłam też na super pomysł. W czwartek za tydzień mam wizytę w piątek robimy urodziny synka i męża. Prezent dla tego drugiego mam ale poproszę gin żeby sprawdziła płeć może akurat w końcu płace za wizytę to mogę wymagać nie:p
no i jak będzie girls to mu zapakuje jeszcze dodatkowo coś takiego żeby się wtedy dowiedział. kurczę ale by było cudnie. tylko raz musi być dziewczynka a dwa gin musi sprawdzić czego nie jestem pewna:p
 
Fiolka, fajny pomysł, może się akurat uda :-) ja wczoraj po badaniu i pomiarach (wiadomo- to najważniejsze) zapytałam wprost, czy dałoby się może podejrzeć płeć, bo ciekawość nas zżera. Nie było idealnie, bo pępowina między nóżkami dyndała, ale jakoś gin dojrzała ten guzek płciowy.

Widzę, że nie tylko ja mam cyrki ze spaniem małej. My nawet gotowi bylibyśmy brać ją do naszego łóżka, jeśli potrzebuje takiej bliskości, byle się wyspać... ale ona nie chce! chce kogoś przy łóżeczku, mąż biedny ciągle ląduje na podłodze, zmęczeni jesteśmy i też muszę jakoś to rozwiązać. A mieliśmy czas, jeszcze w wakacje, że tylko ją odkładalismy i zasypiała szybciutko sama :-(
 
reklama
Do góry