reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Fiolka to Ty pewnie Majowa będziesz :) a ja pewnie ostatnia... :D Chociaż ostatnio trafiłam gdzieś na forum kobitek które urodziły po 30 tyg ale przed 37, jest ich ogrom, nie wiedziałam, że tak dużo kobiet rodzi o tyle wcześniej.

A co do zębów to ja mam kilka dziur, umówiłam się do dentysty na 28 grudnia, niestety wcześniej nie było miejsc, ale ja i tak nie chciałam iść w pierwszym trymestrze.
 
reklama
Ja rodziłam prawie 2 tyg po terminie. Kilka moich przyjaciółek również (wszystkie mamy synów). Znam jedną dziewczynę, która urodziła córkę przed terminem, ale ona miała spore problemy zdrowotne. Wczoraj moja przyjaciółka urodziła 3 syna też tydzień po termnie, myślałam, że 3 dziecko to już trudno przenosić :)
 
Roxxi ja miałam W pierwszej ciąży i to nic nie przeszkadza

Paulina ja liczę po cichu na maj mój miesiąc urodzin ;)
Syn wyszedł dzień przed terminem a na jednym usg wyszło 31.05
 
Czasem warto sie popytac jak bylo u naszych mam. Tu mnie wciaz lekarze o to pytaja. Moze cos w tym jest. Np. Siostra mojego meza urodzila w 35 tygodniu ciazy (dziecko bylo juz gotowe do wyjscia) i ja moja tesciowa tez w 35 tygodniu urodzila... ja tez bylam wczesniakiem... chociaz nie mialabym nic przeciwko temu zeby dziecko przyszlo na swiat w dzien moich urodzin 27.06. :-)
 
Happy moja mama wszystkich nas urodziła kilka tygodni przed terminem na dodatek nie dobiliśmy nawet 3kg. '
A moje dziecko miało 3.5 prawie:)
 
Moja mama wszystkich na około tydzien, dwa przed terminem a ja 15 dni po i to na wielu wspomagaczach. Mama karmiła piersią i miała mnóstwo pokarmu a u mnie lipa. Nie wiem może to że rodziłam tuż przed 30??
 
Moja mała nauczyła się mlaskać. Chodzi po domu mlaska i robi mniam, mniam a mój myśli że ona głodna ;)
Happy super że wyniki dobre. Co do mam to faktycznie ponoć mamy porody podobne do mam i babek ale u mnie akurat się nie sprawdziło ;)
 
reklama
fiolka to tak jak ja na 1go :) . ja czuje że urodze po terminie moja poprzednia ciąża byla przenoszona kilka dni ale miałam 2 różne terminy a córka urodziła się malutka 2,520 i 52 długa. moze miała jeszcze tam posiedzieć w brzuchu i podrosnąć? Niewiem , wiem że wystraszyli się że tętno czasami zanikało i zrobili cc.
 
Do góry