reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Kaana, idąc tym tropem, to mój maluch willę z basenem sobie szykuje, nie tylko M4 ;-) no ale u mnie to nie pierwsza ciąza, więc pewnie dlatego brzuszek błyskawicznie rośnie, no i nie mam figury modelki.

1plus2, przykro mi, następnym razem na pewno będzie lepiej, rozumiem Cie, bo takie czekanie też człowieka dodatkowo nakręca i o błąd w takich nerwach nie jest trudno :baffled:
 
reklama
1plus2 bardzo mi przykro ale następnym razem napewno sie uda :-)
Kaana nie ma co sie teraz martwić po porodzie będziemy zrzucać [emoji12]
Dziewczyny ile tak tylyscie od 7 miesiąca
Moja siostra jest w 7 i przytyła już 15 kilo pewnie do 20 jej dojdzie [emoji15]
 
Kaana no jak najbardziej :)
Lilly żeby mu za szybko nie przeszło :p

Ja już w poprzedniej ciąży mówiłam, że dbam o dziecko i zmajstrowałam mu wewnątrz kilka pokoi, bo wiele osób dziwił gabaryt mojego brzucha i widzę, że w tej będzie podobnie :p
Ale za to gadałam z przyjaciółką, która kończy trzecią ciąże właśnie i jest chuda jak palec, brzuszki za każdym razem malutkie. No i w każdej ciąży miała mega zgagę, a u mnie młody ma przestrzeń, na żołądek nie naciska więc nawet nie wiem odpukać jak ta zgaga naprawdę wygląda (takie sobie plusy wymyślam tego wielgachnego już brzucha :p)
 
egzamin na prawko to głupota i tak każdy jeździ jak sierota dopiero potem w praktyce się uczymy

No wlasnie ja szczerze mowiac czuje sie bardzo dobrze za kierownica i bynajmniej nie jak sierota. No i z jednej strony to pocieszenie, bo bede sie czula bezpieczniej i bardziej pewnie jezdzac z dziecmi, a z drugiej tymbardziej mnie frustruje fakt ze nie zdalam :p
no, ale co sie odwlecze ro nie uciecze, obym zdala przed urodzeniem Kruszynki i bede zadowolona ;)

ja powiem szczerze, ze widze jak z dnia na dzien mam wiekszy brzuch a dopiero co zaczelam 15tc, jednak faktycznie jest ogromna roznica miedzy pierwsza a kolejna ciaza, bo z Basia cos sie pojawilo dopiero po 25tc ;)

Przez ten dzisiejszy stres padlam o 17 i spalam do 19.30! A teraz nie chce mi sie spac :/
 
Dzien dobry:( dzis juz mam humor zepsuty.. Rano zmierzylam temperature i spadla.. Zazwyczaj mialam 36,8-37.00.. Dzis 36.6.. Mam za sobą 11 tyg i 3 dni (12 tydz) a wiec wydaje mi sie ze powinna byc podwyższona ciagle ;( któraś miała podobnie ??
 
Nawet nie sprawdzam temperatury. To istotne żeby wyłapać owulacje ale na tym etapie ciąży martwić się temperaturą to nie na moje nerwy ;)
 
Natalia dlaczego martwi Cię spadająca temperatura? bo ja nie wiem, coś to znaczy? dzielcie się nowinkami:)
np moja kolezanka mi powiedziała wczoraj cos co dla mnie było nowością,że jak karmisz i chcesz ćwiczyć to min. godzine po cwiczeniach nalezy karmić malucha bo mleko gorzknieje przez cwiczenia i po tym czasie wraca normany smak mleka. wiedziałyście o tym?
 
reklama
Dzień dobry,
Kaaana możliwe że mięśnie brzucha ci nie trzymają rozszerzającej się macicy i stad szybki brzuch.
Noc miałam na podłodze bo moje dziecko ma fazę (oby szybko przeszło) przytulania się do mamy w środku nocy. Najpierw godzinę leżałam na podłodze przy łóżeczku bez niczego, ale cholernie zmarzlam. Niestety jak poszłam po koc i kołdrę dziecko się mega rozplakalo wiec musiałam ją wziąć do siebie na podłogę bo do łóżeczka nie dała się odłożyć. Ktoś mi powie czy to normalne czy mam isc do psychologa?

Ajdja pewnie związane jest z produkcją kwasu mlekowego w mięśniach, który dopiero godzinę po ćwiczeniach jest usuwany z krwii. Mleko powstaje z krwii.
 
Do góry