reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Mania - powodzenia w kolejnych cyklach! uda się!

Czy którejś z Was też jest tak strasznie zimno?? Zastanawiam się czy to objaw ciąży, czy może coś mnie bierze. Czuję się dobrze (no poza zmęczeniem) ale marznę potwornie. Leżę pod kocem w dwóch parach skarpet, swetrze i bluzie z polarem, a stopy nadal zimne :baffled:
 
reklama
Powiem wam że tego trymestr nie lubię najbardziej. Nie przez dolegliwości bo dzięki nim wiem że wszystko jest raczej ok ale dlatego że jeszcze nie czuje ruchów dziecka. Więc tak czasem (np teraz) martwię się bo dzisiaj oprócz bólu macicy nie mam nawet mdłości ani niczego. Czuje się aż za dobrze. A co u was? Jak samopoczucie?
 
Coś tu strasznie cichutko. Nie ma mam na czerwiec??
Witam termin mam na 6.6 . To moje drugie dziecko. Mam niespełna 11 miesięczną córeczkę. Widziałam że są tu inne mamy ze Skandynawii. Pozdrawiam :)
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam ogromną prośbę, pisze pracę magisterską na temat odżywiania kobiet w ciąży. Jakbyscie były takie mile i wypełniły mi ankietę to bylabym baaardzo wdzięczna :)
Jeśli chodzi o ten 3 dniowy jadłospis to mogą być jakieś przykładowe dni i potrawy, nie musi to być idealnie co np dzisiaj zjadlyscie ;)
Podaje link to ankiety:
https://goo.gl/cjnJgg

Jeszcze raz dziękuje za wypełnienie ankiety, bardzo mi pomozecie :)
 
reklama
Do góry