reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Gabi powodzenia na echu! U mnie lekarz powiedział, ze jak dziecko od razu dobrze się ułoży to można szybko zbadać to co trzeba, pózniej dziecko wyczuwa, ze jest badane i się odwraca ;)
Natalia tez nie mam pojęcia co trzeba przygotować, caly czas zakładam, ze mam jeszcze czas.. Aż nagle się obudzę, ze juz późno :D
 
Ja też nie wiem co jeszcze kupowac... tak na dobrą sprawę brakuje mi wózka łóżeczka przewijaka i kosmetyków, tak to już wszystko raczej jest. ;)
A reszta wyjdzie w praniu.
 
Ja jeszcze nic nie mam, ale wiem jakie chce łóżeczko ;) pasuje juz się zabrać za to, nawet ze względu na fundusze, zeby rozłożyć wydatki ;)
 
hej :) ja wróciłam do żywych , choróbsko odpuściło i już czuję się dobrze. Przy okazji zrobiłam dziś parę zakupów min rogala do karmienia spiworek ale na poźniej troche będzie ten śpiworek.
 
A ja ściągnęłam listę wyprawkową na telefon, trochę ją podrasowałam pod swoje potrzeby i tak powoli w tym miesiącu zaczęłam kompletować wyprawkę.. A kategorii są takie: Sen, transport, karmienie, pielęgnacja, ubranka i inne.
Sen i transport mam już wszystko, najwięcej pierdół jest w pielęgnacji. A inne to np, leżaczek bujaczek, gryzak itp.
Niby wcześnie ale np. w lutym kupie wszystko do karmienia, w marcu ciuszki, w kwietniu wszystko z pielęgnacji to maj zostaje na rzeczy które mogę ewentualnie dokupić i czekam ;)
 
Jejku jak tak czytam ze juz kompletujecie rzeczy to ja jestem straszne Nemo ;)
Kaana a te listę ściągnęłas gdzieś z internetu?
To ja tez biorę sie do roboty :)
 
reklama
No zwykłą aplikację ;) Logo różowe z bocianem, jest darmowa. Chyba nazywa się wyprawka dla malucha
Tylko mówię ja siedziałam na necie i wertowałam, czytałam co mi będzie potrzebne a co nie, co będę potrzebowała od razu, a co dopiero po np. 1 miesiącu życia ;)
 
Do góry