reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Kaana jestem spokojna, póki to się nie powtórzy to panikować nie mam zamiaru. Ja za bardzo na przytulanki też nie mam ochoty, ale raz na jakiś czas myślałam, że nie zaszkodzi...
A co do reaktywacji listy Mamuś to jeżeli Kaana chcesz i jeżeli inne dziewczyny nie mają nic przeciwko to jestem za. Dziewczyny i proszę o Wasze zdanie w tym temacie.
 
Kaana to zrób nowa listę bo galaxi długo nie ma. Trochę to dziwne.

Paulina t nie martw się, na pewno wszystko w porządku. Trzymam kciuki
 
Happy oj sny to ja tez mam i to takie ze aż wstyd dobrze ze maz o nich nie wie bo to nie zawsze on w nich jest :-)wogole to mam jakieś głupie sny ostatnio Putin mi sie śnił [emoji15]
Kaana to ja jestem za żebyś to ty sie tym zajęła :-)
Kulkaa ładny wózek oj podobają mi sie te bebetto
 
Kaana, ja też za :-) z doskoku zaglądam, bo szykuję urodziny małej na jutro.
Jestem za poprawą listy- zwłaszcza, że u mnie na tej liście w ogóle zła data jest podana ;-) powodzenia.
 
Ja też mam strasznie głupie sny i też erotyczne, choć ostatnio cały czas śnią mi sie genetyczne badania a z przedwczoraj na wczoraj śniło mi się, że Mam dwójke dzieci w brzuchu i było to dzidzi które jest teraz i córeczka z poprzedniej ciąży... ;/
 
Hej dziewczyny . Co do wòzkòw to tez podobają mi się bebetto. A ja mam też chyba maluszka ktòry bawi się w brzuchu w chowanego bo brzuch raz duuuży jak niewiem raz malutki że jego nie wiadć heh dziś to jest wielki aż pępek mi już troszkę wychodzi na zewnątrz hihi a miałam mocno wklęsły . Także niewiem o co chodz nie zalezne to jest czy coś zjem czy nie.
 
Dziewczyny robię listę i co mam zrobić żeby nie zjadało mi spacji?! Masakra. Inaczej wszystko będzie ściśnięte. Jeszcze coś popatrze sama
 
reklama
Sylwcia- czujesz juz ruchy? ja w cizy z synkiem czulam w 16tyg. teraz tez czasem mi sie wydaje ze to dzidz ale nie wiem czy to nie za szybko? ;)
Natalia- ja mam bugaboo bee plus i kocham ten wozek!!! POLECAM Ci go z calego serca. Moj maly jedzil w nim od 5 dnia na swiecie a urodzil sie w grudniu akurat wtedy bylo w uk pelno sniegu i obylo sie bez ciezkich gondoli. ten wozek wazy 7kg i prowadzisz go jednym palcem, zmiesci sie do bagaznika i jest super wygodny dla dziecka. moj mlody dalej chce nim jezdzic a ma 3 lata. bede teraz go miec dla 2 dzidzi :) kupilismy nowy, bo to bylo 1 wymodlone dziecko po 7 latch to nie oszczedalismy, to byl najlepszy zakup dla dziecka. Teraz bedziemy miec dziecko czerwcowe to gondola mi wcale nie jest potrzebna a w bugaboo jest taka wkladana ''gondolka'' i to starczy. Stokka tez probowalam ale spacerowka byla ciasna jedyny plus to ze dzidz wysoko siedzial.
Paulina- mysle ze to z szyjki krwawilas. Ja mialam krwiaka i w 8 tyg mialam krwawienie zywa krwia to macica mi sie czyscila i bolalo podbrzusze. Lez do poniedzialku i trzymam kciuki :)

dziewczyny edytowalam sygnature a dalej mam stary suwaczek... o co chodzi???
 
Do góry