reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

1plus2 ja zdaje w zielonej górze. miam zaparkować prostopadle , dosyc mało miejsca i ciasno ,drzwi bym nie otworzyla ale miałabym jeszcze szansę poprawić później tylko jak wyjeżdzałam zaczełam za szybko kręcić i mi podziękował bo bym zarysowała a pozatym szyby miałam zaparowane zapomniałam włączyć ogrzewanie szyb i i tak nie widziałam nic jak wyjeżdżałam hihi.
 
reklama
1plus2 ja też w sumie nie wiedziałam gdzie sie włącza to. Tylko egzaminator na koniec wspomniał że mogłam włączyc sobie ogrzewanie tylnej szyby. A czy jest już ten nowy wątek czerwcowych mam?
 
Wiem dla tego sie śmieje :-)żeby nie było nie czepiam sie hehe niech mój synek bedzie wpisany mam nadzieje ze 18 wkoncu dowiem sie już pewniej kogo mam to bedzie 16 tydzien wiec powinno być już widać
 
reklama
Natalia ja nie przytylam narazie ale skończyły mi się mdłości i wymioty także apetyt powrócił to i waga skoczy bo na więcej potraw mam ochote
 
Do góry