reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Uff nadrobiłam, ale tyle tego było ze chyba polowe zapomniałam :/
z tego co zapamiętałam:
Fiolka ja czuje moja pannice juz dobrych kilka tygodni i tak jak na USG tak i na własnej skórze czuje jaka jest skubana ruchliwa <3
Paulina odpoczywaj i nie martw sie do poniedzialkowej wizyty. Tez obstawiam krwiak, wiec do obserwacji i oszczędzania sie, ale raczej to nic poważnego :) trzymam mocno kciuki!
Pkowalska ja z tych szczupłych ale z wyraźnymi biodrami i tak jak juz kiedyś wspominałam to każdemu życzę takiego porodu jak moj pierwszy, wiec myśle ze mozesz byc dobrej mysli :D
co do wózków to po Basi mam mutsy 4 rider gondole i spacerówkę plus fotelik maxi cosi cabrio fix z adapterami - polecam zdecydowanie ma pompowane 4 koła, przednie skrętne, jest stabilny i zwrotny. Z minusów niestety waga, ale ja mieszkam w domu wiec to dla miało małe znaczenie, za to niestety do mniejszego bagażnika moze średnio sie mieścić - ale ma zdejmowane nawet koła wiec na sile wejdzie ale duzo z tym zachodu wiec dla często podróżujących autem moze to byc uciążliwe... Poza tym go uwielbiam ;)
kaana a co mama miała z nerkami? Ja miałam z Basia w ciąży odmieniczkowe zapalenie nerek - to było dość poważne bo leżałam 3 tygodnie ma patologii ciąży, no ale u mnie to było spowodowane zaniedbaniami lekarza, no infekcja mi sie zdążyła rozwinąć przez to ze za rzadko badania zlecał. W tej ciąży tez mi wyszły bakterie w moczu ale dostałam antybiotyk na 2 dni i posiew po terapii wyszedł ok. Takze nie martw sie ważne zeby szybko reagować i leczyć na bieżąco małe infekcje układu moczowego póki nie przerodzą sie w cos większego. Bedzie dobrze! :*
 
reklama
1plus2 nie wpisałam cie na listę w ogóle npisz mi proszę w wiadomości prywatnej wszystko co mi tam potrzebne, czekam ;)
A nie wiem co mama miała z nerkami...

Dziewczyny lista zrobiona ;)
 
1plus2 aaa nie pisałam bo nie było Ciebie a chciałam napisać że możemy sobie piatkę przebic hihi bo tez oblałam ale na parkowaniu w miescie :p a co najlepsze to mam też aż na 21 stycznia bo akurat nic się nie zwolniło a nie chciałam juz czekać i jezdieć i dopytywać o wolny tgermin.


muffy czuje czasami cos takiego jakby ktoś nacisnoł mi na pęcherz taki ucisk albo dotknięcie ale niewiem czy to to raczej tak mam to często dosyć czuje to ok 5 razy dziennie czasami częściej i pojedyncze takie te muśnięcia.
 
Sylwcia no to piona! ;) a jak miałaś zaparkować i co sie nie udało?
a gdzie to takie długie terminy są? Myślałam ze gorzej niz w Warszawie to nigdzie nie bedzie :/
 
reklama
ale napisane.

Judy właśnie zależy mi aby głęboki był lekki a nie 20kg jak większość ;)

Paulina oby to nic groźnego

Happy jaki to leżaczek?
ja miałam ale mało używałam. mój syn był strasznie ruchliwy i od 3m po macie edukacyjnej śmigał

ja kupiłam wózek za 1500zł i teraz wiem że to była przesada ;) Używany 7miesięcy po czym kupiłam lekka i zwinną spacerówkę.
Tylko że ja musiałam to wszystko wnosić na pierwsze piętro. przy drugim Mogę mieszkać na 4 bez windy

Ja miałam kontakt z dziećmi, nawet niania mówili na mnie i co.? urodził mi się taki krzykacz i histeryk że nie dawałam rady. Więc to różnie bywa :p

Ja w poprzedniej ciąży miałam erotyczne sny masakra nawet orgazm przez sen.
Teraz nic zupełnie . choć ostatnio mi się bliźniaki śniły dziewczynki ale pewnie już świruje

nie wiem co jeszcze
 
Do góry