reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

PaulinaT nie chodziło mi ze Ciebie nie stać tylko ogólnie :) ze ja sie nie odzywam bo łatwo mowić komuś kto uciekl i mieszka gdzieś indziej . Mam kuzynkę ktora ma termin 3 tyg po nas i widzę jak jej cieżko. Wiec nie wypale do niej nawet o tym wózku bo trzeba mieć troche ogłady . Głupia nie jestem i mieszkałam w Polsce wiec wiem jak jest :) Nie martw sie :) tez jestem skapa Ale tylko dla siebie :) co do krwawienia.. Nie wystpilo w dzien miesiaczki ? Ja tak mialam .. Byl placz, ryk a potem lekarz powiedzial ze do 4 mies tak moze byc . Ja jutro znow mam termin Wiec zobaczymy
 
reklama
Paulina odpoczywaj i nic sie nie martw z dzieciątkiem napewno wszystko dobrze ;*;*

Co do wózków to tez chce taki do 2 tys i tez nie chodzi mi czy mnie stać czy nie a w Polsce tez nie jest tak złe tylko nie widzę sensu wydaniu tyle na wózek ale każdy robi jak chce
 
hehe:) Moim zdaniem i tak przy pierwszym dziecku się głupieje, tak jak tu dziewczyny piszą i kupuje się wiele niepotrzebnych rzeczy, ale my pierworódki i tak kupimy to wszystko bo może akurat nam się przyda a później przyznam Wam rację.

Mi Natalia te wózki też się bardzo podobają ale szczerze póki co widziałam tylko w necie. Także tak jak już mówiłam po wizycie w sklepie moje przemyślenia mogą się pozmieniać.
Wiesz ja ostatnią miesiączkę miałam 21 września, także to nie termin miesiączki i ze 3 tyg temu też miałam takie jednorazowe, a wszystko było ok. Ja zgłupieję w tej ciąży.
 
Pkowalska ten wozek kupiłam w 2014 i wraz z fotelikiem maxi cosi wyszło około 1700. Szczerze może są ładniejsze ale mieszkam w dani i tu sztorm jest co chwila, jak zawali śniegiem to hej. Więc ta zabudowana budka przesądziła o wszystkim. Każda z nas ma trochę inne oczekiwania ale nie ma co się napalać na piękny wózek tylko szukac takiego co spełnia nasze wymagania :)
 
PaulinaT takie plamienie moze byc powierzchowne z szyjki np. po przytulaniu bo w tym czasie tam na dole wszystko mocno ukrwione ;-). Nie martw sie.

My tyle lat czekalismy na okruszka ze trudno bedzie mi go nie rozpieszczac. Ja tez nie mialam do tej pory kontaktu z niemowlakami. Wszystkiego ucze sie od poczatku. Tak jak juz kiedys pisalam licze na intuicje. :-)
 
Paulina leż i nie dźwigaj nic ciężkiego. W poniedziałek masz wizytę to lekarz ci powie co i jak ale to pewnie krwiak. Nie długo powinien zniknąć. Dużo kobiet ma z tym problem a tylko mała cześć traci ciąże. Koleżanka miała mega krwiaki i do 9 miesiaca krwawiła a córa zdrowa a drugie rodzi za dwa tygodnie ;) obje ciąże wylezane ale dzieci ok.
 
Dziewczyny leżę i się nie ruszam :D Przed wczoraj było przytulanko a to krwawienie wczoraj ok 16:30. Co do krwiaka to nie miałam do tej pory żadnego, mógł tak po prostu urosnąć??
 
reklama
Paulinka - bądź ostrożna ale nie zamartwiaj się na zapas - ja krwawiłam w obu ciążach i obie skończyły się dobrze, więc po prostu leż 23 godziny na dobę (godzinka na siku, mycie i cała resztę). Głowa do góry :-)
 
Do góry