reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
cześć dziewczyny musiałam troche nadrobić bo ostatnio brak czasu szkoła i egzaminy :) Ja z córką 6 lat temu to późno sie dowiedziałam chyba w 27 tyg bo wcześniej pokazać się nie chciała , natomiast teraz jak byłam w 13 tc na usg to nawet nie pytałam bo lekarz od razu powiedział że płeć w 18 tyg można określić ale chyba mu chodziło o to że nie chciał zgadywać ani się pomylić. myślę że na następnym usg gdzieś ok stycznia sie dowiem i zacznę małe zakupki :p
 
Z Adaśkiem dowiedziałam się z przy porodzie, jakoś wytrzymaliśmy i chcieliśmy niespodziankę. Teraz sama nie wiem. Ciuszki, wózek i pokój wybierałam w neutralnych kolorach, bo i tak myślałam nad jeszcze co najmniej jednym dzieciątkiem, więc musiało pasować do każdej płci. Pokój mam żółto-niebieski z białymi meblami.

Co do kolejek na nfz. U mnie też się sporo czeka. Tu dzwoniłam to powiedziała,że 7 tygodni, ale jak powiedziałam, że w ciąży to od razu mogłam przyjść. Potem co 3 tygodnie wizyta i zawsze jak coś się dzieje czy nawet się przeziębię to mam do nich przyjść i od razu przyjmą.
 
Mama_ka dalek masz ten ból w pośladku?? Ostatnio ledwo chodzę. Wieczorami zgięta jak stara baba. Nie radzę sobie już z tym bólem i nie wiem może są jakieś cudowne metody??
Chcę znać płeć ale nie musi to być zaraz. Jak będzie chłopak to wystawię różowe ubranka i sukienki na sprzedaż i dokupię bardziej męskie rzeczy ;) a jak dziewczynka to dostanie skromną wyprawkę. No i chcę wiedzieć jak dać na imię bo nie chcę do porodu mówić " dzidzuś nr 2" ;)
 
Witajcie dziewczyny. Czy odczuwacie jeszcze jakies bole w podbrzuszu? Ostatnio odczuwam klucie jajnikow i bóle takie jak przed okresem :/ . troche mnie to niepokoi. Nie sa to jakies mocne klucia i bóle. Ale takie mulące...
 
Hej dziewczyny.
Kanieszna ja odczuwam bóle w podbrzusza nie często ale występują i czasem też mnie coś kluje czasem jakby jajnika a czasem jakby gdzieś w macicy. No i zawsze rano boli mnie podbrzusze.

A tak wogole to od dwóch dni nie wymiotuje pkowalska nie dziwię Ci się jak u Ciebie ustąpiły objawy że się wystraszylas bo mi też się to nie podoba. Hehe :)
 
reklama
Ja nie mówiłam bo to nie jest często a przecież rozciąga nam się macica więc może boleć chyba. Ja mam wizytę u mojego gin dopiero 23 to mu powiem. Ale póki nie jest to częste i jakieś bardzo uciążliwe to się nie martwię.
 
Do góry