reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Hej Matusait ;). Cześć dziewczyny. Ja też bym wolała chodzi do gina na nfz ale muszę dopytać na wizycie 17tego o sprzęt. 14.12 mam prenatalne i ciekawe ile ja zabulę ;/.
A czy któraś z was zdecydowała się poznać płeć dopiero przy porodzie? ;)
 
przy pierwszej ciąży od razu chcieliśmy znać z mężem płeć i teraz też chcemy poznać jak najszybciej pierwsza ciąża też była czerwcowa i pamiętam że płeć poznaliśmy w grudniu bo na sylwestra mąż już opijał Bartusia
 
Kaana ja bym nie wytrzymała do końca ciąży. Przecież pokoik, ciuszki... Muszę wiedzieć wcześniej zeby sie przygotowac :) :D:D Ale my do mojego brzuszka mówimy już Mikołaj.
 
Ja w pieszej myślałam aby poczekać do porodu ale ciekawość zwyciężyła dowiedziałam się dość późno bo koło 20tyg. teraz już bym chciała wiedzieć
 
reklama
Ja miałam nadzieję wczoraj ze się dowiem co tam między nogami. Ale nam nie powiedział. Dr powiedział,ze to za wcześnie. Ze dziewczynki mają duże wargi sromowe i łatwo pomylić. Śmiał się, że nie powie nam 2 rzeczy - płci i czy będzie rude. (Mój M jest rudzielcem) i ze raczej teraz jest podobne do doktora bo łyse :)
Ja bym nie wytrzymała do końca ciąży :)
 
Do góry