reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Kasia to super w tym właśnie tyg, czyli 14-18 grudnia będziemy już 4 :):):) I nie wiem czy nie będziemy ostatnimi kobitkami od nas z forum, które będą miały prenatalne.

Ja nie płaciłam za prenatalne i teraz też nie płacę bo mam skierowania.
Mój ukochany był ze mną ale nie chciałam żeby wchodził, chciałam mu zaoszczędzić tych wszystkich niemiłych przeżyć...Ale teraz idzie i wchodzi, przecież teraz musi być dobrze :)
 
reklama
Paulina, ja mam też 18-stego pierwsze usg ;) ja za nic nie płacę, bo na nfz chodzę. Co to za kraj, że zabierają tyle nam na składki, a i tak większość chodzi prywatnie. Przecież to kilka tysi w plecy, a wszystko powinno być za darmo.
 
Mujer ja też chodzę prywatnie, u nas są okropne kolejki na NFZ. A mój Ginekolog jest bardzo sympatyczny i szczerze powiem nie zawsze bierze ode mnie pieniadze, do tej pory byłam u niego z 5 razy a kasę wziął tylko na dwóch wizytach, także ja narzekać nie mogę. :)

Natomiast prenatalne kosztowałoby mnie coś ok 600 zł, a jak robiłam amniopunkcję to chyba płaciłam 1200 zł, chociaż tą normalną co czeka się na wyniki 3 tyg miałam darmową, ale ja chciałam też tą przyspieszoną, ponieważ nie byłam w stanie tyle czekać.
 
Badania prenatalne mówi się na te, które mają na celu wykluczenie chorób u dzieciątka czyli np. to lepsze usg, badanie z krwi czyli PAPP-a, amniopunkcja, test NIFTY itd...

pkowalska :*:* DZIĘKUJĘ :)
 
Cześć wszystkim :)
jeśil wszystko dobrze się skończy to też będę czerwcową mamusią - póki co mam ciążę zagrożoną i muszę leżeć 6 tygodni bo mam sporego krwiaka, który zagraża mojemu bąbelkowi
 
reklama
Do góry