reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Dzień dobry! :-) Cicho tu od wczoraj... a ja wstałam z bananem, bo... dzisiaj termin wizyty! :-) Co prawda dopiero idę do gina na 19.40, ale czymże są te dzielące nas z Maleństwem godziny w porównaniu do 3 tygodni, które jakoś zniosłam, i to dzielnie. Zauważyłam jednak, że od kilku dni budzi mnie w nocy ból(?) jakby jajnika.. Pisałam o tym już kiedyś. Zaczynam się martwić, i to porządnie. Na pewno każda z Was kojarzy skurcze nóg. No to ja mam właśnie takie "skurcze", a gdy się budzę w nocy mam ochotę się przeciągnąć na całą długość łóżka. Może to dlatego, że wiecznie śpię na tym samym boku i w nocy trochę "zjeżdżam" na prawą stronę brzucha, ale objaw przynajmniej dziwny. Czy któraś z Was tak miała? W końcu jesteście doświadczonymi mamusiami ;-) Dodam jeszcze tylko, że w ciągu dnia to dziwne uczucie znika całkowicie.
 
reklama
Cześć, Galaxia :-) zazdroszczę Ci tych tostów. Ja aktualnie jestem świeżo po Euthyroxie na tarczycę i muszę odczekać swoje przed pierwszym posiłkiem... :baffled:
 
Dzien dobry.

Ale naprodukowalyscie przez weekend. No mistrzostwo.
Az ciezko sie wbic w wasze tematy :(

Gratuluje wizyt i wspanialyh wiadomosci.
Kciuki trzymam za wizytujace dzis.
My jestesmy w trakcie remontowania nowego mieszkania w weekendy spedzamy na wybieraniu i ustalaniu roznych rzeczy do domu nawet czash mnie mialam tu wejsc.

Dziewczyny, ktore macie juz dzieci Nosicie je w chustach?
 
reklama
Do góry