reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Wiesz ja się nie znam, ale dla laika nawet jak bakterii, grzybów brak, leukocyty pojedyncze i I stopień czystości w pochwie to dla mnie tez wygląda na to że zdrowiutka jesteś :)
I oby tak dalej :)
 
reklama
Bosmanka piękny filmik. Fasolinka boska i cieszę się, że wszystko dobrze. To było usg prywatnie czy na NFZ??
Ja idę w czwartek i sama nie wiem, nie zapytałam doktorka czy jest możliwość zapisu.
Dleli również gratuluję, twoja fasola rośnie szybciej niż termin OM. Musisz się dobrze odżywiać.
Osska ja też mam w czwartek badanie :)
Antiope wg mnie wyniki są dobre, nic nie wykazały. Nie masz się co martwić.
 
2013-04-05 15.35.54.jpg

No to i ja się pochwalę moim maluszkiem :)
 

Załączniki

  • 2013-04-05 15.35.54.jpg
    2013-04-05 15.35.54.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 38
SonySony badanie prywatne.

Musze sobie jakiś suwaczek zainstalować. U mnie data z USG idealnie pokrywa się z OM :) Dziewczyny jak macie telefony z androidem to ściągnijcie sobie WomanLog Pregnancy - darmowy jest. Taki fajny kalendarzyk dla ciężarnych ;)

Kate88 gratulacje! No byczek z niego, widzę prawie 4cm na karku ;)
 
bosmanka a dokładniej co to za kalendarzyk?

Sony u mnie różnica raczej z faktu, że cykle miałam zawsze rozregulowane.

Antiope wyniki masz dobre. Głowa do góry wszystko OK.
 
JESTEM I JA- w koncu!!!!

Pięne maleństwa- filmiku nie mogłam obejzec bo jest zablokowany na niemcy- ale sobie potem zrobie taki myk z numerem ip i zobacze!

U nas po badaniach wszytko dobrze- GROSZEK MA 5,05 cm czyli zgadza sie wielkosc z OM oraz Usg- 12t, 1 dzien, fałdka karkowa 0,7 mm, wszytkie organy rozwinieta jak trzeba...pozatym że Groszke kompletnie nie chcial sie dac zmierzyc stawał na głowie, fikal kozioly dupką sie wypinal- lekarka sie smiala ze dawno takiego ruchliwego dzieciaczka nie widziala- mały wariat....musielismy zmieniac nawet usg...ale w koncuy sie udalo wszytko pomierzyc i wszytko jest ok- teraz musze czekac ok 10 dni na wyniki hormonow z krwi- mam nadzieje ze beda rownie dobre:) znowu pobrali mi 3 wiadra krwi, magnze badali, cisnienie waga i mocz- jak zwykle:) wszytko w najlepszym porządku wiec sie ciesze bardzo:)

a o to w koncu Groszek wita się z ciotkami :)
Snapshot_20130405.jpgSnapshot_20130405_1.jpg
 

Załączniki

  • Snapshot_20130405.jpg
    Snapshot_20130405.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 49
  • Snapshot_20130405_1.jpg
    Snapshot_20130405_1.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry