reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
M-s mam nadzieję, że za jakiś czas ponowisz starania i napiszesz nam na forum że jesteś znów w ciąży. Tego ci z całego serducha życzę.
 
bardzo mi przykro moja koleżanka też nie dawno miała taka sytuacje i wiem że ciężko jest ale trzymaj się :*
 
Strasznie mi dziwnie pisać o tym jak bardzo się cieszę kiedy kolejny aniołek poszedł do nieba... Ale z drugiej strony takie jest życie... M-S bardzo mi przykro! Ja też przez to przeszłam niedawno, było przykro, bolało... :( Trzymaj się i wpadnij niedługo pochwalić się, że jesteś w ciąży. Trzymam za Ciebie kciuki!

No to jednak się pocieszę, kurde bo mam z czego!!! Jest wszystko OK!! Wszystko, wszystko. Okruszek ma się dobrze, już był na tyle duży, że nie mieścił się idealnie w obrazie USG dopochwowym. Nie można więc było dokładnie ocenić długości maleństwa, bo obraz był zakrzywiony. Z wielkości główki wynika że już 12 tydz. leci. Tylko poczekam jeszcze z wstawianiem suwaczka - bo wg. ostatnich usg wypadało by na początek 11 tyg. Dzisiaj wiek odpowiada wiekowi z OM. Także poczekam jeszcze na badanie to dokładne genetyczne. Udało mi się umówić już na tą środę (pojutrze) więc będę miała pewność :) :)
Maluszek, okruszek spał słodko podczas badania - nie chciał pomachać do mamusi. Ale wyglądał ślicznie. Był ułożony przodem widziałam oczka :) obie rączki i nóżki :) Cudny!!!
Ach jak mi dobrze i lekko teraz!!! :)

Edit: aha nie mam foty, żeby się pochwalić :( Byłam pierwszy raz w tym gabinecie (przydomowy taki). Gin nie miał możliwości wydrukowania, bo miał taki mały aparat. Musicie uwierzyć więc na słowo, że dzidziuś prześliczny! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry