reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Malta, Bosmanka gratulacje.
Nati piękne fotki.
Malta a na jakiej podstawie stwierdził,że to chłopak będzie?? Na podstawie tętna??
Dżaga &&&& za piątek.
Gaga kciuki za wizytę.
 
reklama
Kamcia- miałam długie cykle i mam tydzień różnicy miedzy OM a USG. Teraz wg usg lekarz powiedzial ze na 9 a wg OM 2 października termin :|
 
tak się zdarza.. szczególnie jak owulacja przychodzi np. pod koniec cyklu-wtedy wszystko się przesuwa.. powinnam Malta zapisywać w suwaczku dane z USG, bo one są chyba bardziej aktualne.
 
ojeju... wróciłam od położnej...

Ale jestem wkur....

Po raz kolejny zapytanie czy może bym nie usuneła skoro ma takie wymioty i tak zle się czuje.
Pozatym usłyszałam ze dziecka ze szpitala nie bede mogła zabrac dopuki opieka socjalna sie na to nie zgodzi.
Jakas masakra a to tylko dla tego ze zgodzilam sie w tamtym roku zajac dziecmi przez kilka tygodni z rodziny patologicznej.

Masakra jakas...

Ta położna tak mnie dzis wyprowadziła z równowagi ze ... az szkoda mówic.
 
Nie dziwie ci się, sama bym miała podniesione ciśnienie. A w ogóle co to za rozwiązanie?- usunąć dziecko bo matka źle się czuje. Bardzo dziwne podejście :baffled:
 
Hej dziewczyny, właśnie wróciłam z Usg na kasę chorych. W sumie śmiesznie było,bo jak widzę ten sprzęt sprzed wojny to się zawsze zastanawiam czy ten lekarz na pewno mówi mi prawdę z tym co widzi:D Bo ja mam problemy czasami coś zobaczyć:)
Dzidziuś rośnie, z Usg wygląda na 10tyg3d, ma 3,4cm :) Oczywiście spał, więc Pan doktor postukał głowicą Usg- bo miałam na brzuchu robione i się nasz Gigancik obudził i nieco poruszał:)
Miłego dnia wszystkim!
IMAG1100.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1100.jpg
    IMAG1100.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 43
I ja po wizycie :-). Maleństwo ładnie rośnie wszystko jest w normie. Nie dzieje się nic złego.
Maluszek mierzy 26,3mm.

Muszę w 15 tc znów zrobić badania na cytomegalię - chyba się nie odczepi ten wirusek.
Teraz jeszcze awidność :-(.

pietrucha śliczne maleństwo
 
reklama
Do góry