reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Pochwalę się moim Okruszkiem Zobacz załącznik 544316 serduszko bije jak dzwon 140/min :-)

DZIEWCZYNY CO WY NA TO ŻEBY TEGO WĄTKU NIE KOMENTOWAĆ BO Z TEGO CO ZAUWAŻYŁAM PANUJĘ TU STRASZNE ZAMIESZANIE I GINĄ WIZYTOWE ZDJĘCIA I OPISY. KOMENTOWAĆ PRZECIEŻ MOŻNA W WĄTKU GŁÓWNYM I WTEDY BĘDZIE ŁAD I PORZĄDEK BĘDZIE MOŻNA WEJŚĆ ZERKNĄĆ NA ZDJĘCIA I RELACJE Z WIZYT A NIE PRZEGRZEBYWAĆ SIĘ PRZEZ INNE KOMENTARZE.
 
gratuluje slicznych fasolek:)

co do ich rozmiaru... Hmm moje w czwartek a był to juz 9t prawie 10 miały 2cm każdy wiec rozmiary naprawdę sa rożne :) mi lekarz powiedział ze jest wszystko wporzadku i Rozmiarem sa tez wporzadku wiec trzymam sie tego co mi powiedział :)
 
To i ja się pochwalę, moim szczęściem :-) . P1030143.jpg

Maluszek ma 1.99 cm i ślicznie bije mu serduszko. Najważniejsze, że zdrowy.:-)
 
melduję że po wizycie wszytsko dobrze:) fasolina ma 2,56 cm serduszko pięknie bije i widac było jak rusza rękami i nogami:)
 
hej kobietki
dzis zapiernicz w pracy masakra nie mam chwili spokoju.
Wizyta ok :) dzidzia ma 1,75 cm, akcja serca jest, 8w1d ;) lekko kosmówka się odkleja więc mam brać dalej luteinę, sex z mężem wchodzi w grę ew. za 2 tyg. się jeszcze okaże :) chciał mi dać L4 ale ja niestety nie mogę ;((( buuuu a tak bym chętnie w domku odpoczęła...
Dziewczyny nie wiem czemu ale całą noc mnie bolała prawa piszczel - tak pulsowała kość no i strasznie mnie boli kręgosłup :/
 
Groszek na dzisiejszej wizycie mierzył 1,75 :-) jak szybko rośnie to aż niemożliwe.
Wyniki oprócz cytomegalii OK. Cytomegalia do powtórzenia za tydzień. Trzymajcie mocno kciuki - wesoło nie jest :-(
 
reklama
Julianna - nie każdemu ... ja musze urodzić w sobotę, żeby w poniedziałek iść do pracy - samo życie i praca u prywiaciarza - a mam umowę o pracę ... ehs brak słów ... po prostu nie ma kto mnie zastapić ;/
 
Do góry