reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Tosienka wydaje mi sie ze na pewnym zaawansowanym etapie lekarz nie ma trudnosci z okresleniem plci. Co do zabobonowych sstwierdzen to kilka osob obcych mi powiedzialo ze chlopaka bede miala bo widac po ksztalcie brzucha. A wczoraj bratowa napisala ze moj brzusio wyglada obiecujaco i ciaza mi sluszy bo kwitne.
 
Ja po wczorajszej wizycie: wszystko ok :) Kuba waży już 1641 gram i ułożony jest główką w dół czyli tak jak trzeba :) strasznie się wiercił podczas badania i nie chciał za bardzo współpracować :) tarczyca mi spadła więc zostajemy przy dawce 50 mg :) kolejna wizyta za 2 tygodnie :)
 
tosienka mi lekarz za pierwszym razem nie powiedział jaka jest płeć bo stwierdził, że nie będzie zgadywać. Za drugim razem odrazy bez zająknięcia stwierdził, że nie ma szans na chłopaka i będzie dziewczynka :-)

nula gratuluje pomyślnej wizyty :-D
 
Byłam dzisiaj na wizycie :p Dostalam skierowanie do diabetologa :pPPP Mam 108 mg/dl glukozy w moczu. W poniedzialek mam miec zestaw badan. A test doustnego obciazenia glukoza 16.06 wyszedl dobry ale to bylo juz dawno temu :p Popsuli mnie w tym szpitalu cholestaza a teraz cukrzyca cieżarnych? Do kompletu to juz nie wiem czego moze mi jeszcze brakowac, chyba mam juz wszystko na co można by chorować w ciąży :p
 
szczęściara współczuję tych wszystkich Twoich problemów. Ale najważniejsze, że maleństwo zdrowe. Jak się urodzi wszystkie Twoje problemy przejdą. Będzie dobrze. :-)
 
reklama
tosienka no to zagadka !u mnie od razu lekarz widział dziewczynkę chociaż ja od początku czułam ze będzie chłopiec i każdy też mi tak wróżył więc jak poznałam płeć to trochę szok a teraz to mam nadzieje że już zostanie ta dziewczynka bo za dużo różowego mam :D
nula gratuluje udanej wizyty :-D
szczesciara to witaj w klubie, ja dziś się chciałam telefonicznie zarejestrować do diabetologa a tu komunikat że skrzynka przepełniona eh, będę próbować w poniedziałek,miałam 100, a po wypiciu glukozy 144 :/
 
Do góry