reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

ja też wolę takie pastelowe barwy u niemowlaków, moim zdaniem wyglądają wtedy tak delikatnie :) w zeszłym tygodniu przeglądałam ubranka niemowlęce córki i na szczęście sporo z nich się nada dla chłopca :) Odetchnęłam z ulgą, bo wydatków sporo a w przyszłości już tak różowo nie będzie, bo jednak sukienki mu nie założę :p
 
reklama
ciiiisza na wątku nikt nic nie kupuje :) Kasa się skończyła :D

Ja mam pytanie odnośnie materacy do łóżeczka, bo stary wyrzuciliśmy, pokrowiec praliśmy wielokrotnie, a że mieliśmy materac pianka kokos to z czasem zakładało się pokrowiec coraz gorzej, ten wkład kokosowy krzywo się układał i uznałam, że drugiemu dziecku kupię nowy. Tylko teraz się zastanawiam jaki, bo właśnie zależy mi na wygodnym ściąganiu pokrowca do prania, bo nie oszukujmy się ani podkłady ani prześcieradła nie uchronią materaca przed zabrudzeniem... Ma któraś z was doświadczenia z jakimiś materacami lateksowymi? Drogie są ale może warto???
 
Ja w sumie czekam na lipiec bo wtedy może już szafa będę miała na rzeczy dla dziecka. Teraz nie mam za bardzo miejsca więc nie chce kupować za dużo :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja miałam zwykły z ikei... no i dopiero teraz się przydaje jak mała robi sobie bazę z łóżeczka :D a kupiłam najzwyklejszy bo nie mogłam się zdecydować i doszłam do wniosku, że w razie czego zmienię, jak już będę wiedzieć czy mała śpi w łóżeczku. Miałam przeczucie o moim HNB :D
 
Ja w sumie czekam na lipiec bo wtedy może już szafa będę miała na rzeczy dla dziecka. Teraz nie mam za bardzo miejsca więc nie chce kupować za dużo :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak samo mam dwa kartoniki z rzeczami dla dziecka glownie ciuszkami ale poki szafy i pokoju nie mam zrobionego to nie ma szans na zakup czegos wiekszego..:)
 
1466005843-1d1mld.jpeg

Przyjechały moje śpioszki :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Są prześcieradła nieprzemaklne np w Ikea o ile one faktycznie takie są.

Tekila ładne, ale powiem szczerze że dla mnie śpiochy były bardzo nie wygodne. Najlepiej dla mnie body i spodenki lub polspiochy.



 
Do góry