reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
ja z tego anexa zdecydowałam się na granatowo biały z czerwonymi obszywkami , różowy na żywo też bardzo mi się podoba i nawet będę miała córeczkę ale jak jednak w przyszłości bym myślała o drugim dziecku to lepiej jakiś uniwersalny kolor , a żółty na zdjęciach wygląda ładnie a na żywo już słabo bo taki brudny żółty jest. Ogólnie to pewnie praktyczniej jakiś ciemny było by kupić zwłaszcza że rodzimy jesienią, a potem zima , ale z drugiej strony takie maleństwo w czarnym wózku wozić to też słabo. A Wy o jakich kolorach myślicie ?
 
Tola ale ja nim jechałam i podnosiłam, różnica jest kilku kg :-) więc nie ma co nie wierzyć :-)
Byłam w innym sklepie, ale jednak pozostaje przy tym. Pani za to bardzo pomocna, poświęciła nam czas i już wiem, że nie ma co patrzeć na te wersje spacerowe które są w zestawie bo każdą jedna była taka sama( stały obok siebie w liczbie 30) a ja się zmartwiłam właśnie spacerówką po przeczytaniu opinii, że dziecko zsuwa się do przodu, ale teraz wiem co jest problem- siedzisko, które powinno lekko wpadać w tył jak fotele w aucie. Ale już się tym nie przejmuje jak dziecko będzie już za duże na gondole to pojadę z nim i kupię lekka wygodna i tyle :-)
Chce tylko gdzieś na miejscu zobaczyć konkretnie ten model Carmela bo w poprzednim sklepie był carera a tu jeszcze inny nowszy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wybrałam jednak kolor beżowo czerwony, bo strasznie nie lubię ciemnych a ten co Wam pisałam jest jednak za ciemny :-) a kolor pasuje mi i do chłopca i dziewczynki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Córa chce turkusowy wózek ale chyba zdecyduje sie na czerwony, co prawda nie planuje więcej dzieci ale tak do końca to nigdy nie wiadomo co wyskoczy:)

Tekila fajny ten wózek:) niesamowite ze taki lekki, ten co mi sie podoba 13 kg! Ale ja schodów nie mam to sie nie stresuje:)
 
Camarelo carera lub carmela , ja na żywo widziałam ten pierwszy. Koła są tak lekkie, że nie wpływają na wagę wózka. No naprawdę bez porównania z innymi a dziś macałam ich z 30 :-)
Nawet jeżeli waży w rzeczywistości 10 cały to nie jest to 15 :-) no komfort dla mnie bez porównania z innymi. Nie chodzi nawet o noszenie ale też o pchanie takiego wózka :-)
Co ciekawe wpływ na wagę ma nawet materiał i t te takie dodatki. Np eko skóra jest trochę cięższa niż taki żakard. Do tego jak ma kilka różnych fałd itp to wszystko waży :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry