reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Juliangin śliczny ten wózek, w tym stylu który mi się podoba :-) niestety całe 3kg więcej waży a dla mnie to spory problem z tym moim 3p no i ogólnie mi się ciężko pcha te inne wózki :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila no u.mnie tez jest 2 pietro bez windy, ale zdecydowalismy, ze będziemy trzymac wozek w garażu pod domem, jest sucho i czysto i bliziutko
 
Mi podoba się tylko espander mondo ecco i ten, który kupuje juli :-) reszta nie bardzo :-( Ale źle nie są, a to jednak uznałam chodzi o wygodę naszą a później dziecka :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też mieszkam na 3 piętrze , ale doszłam do wniosku że ile by nie ważył nie dam rady sama go wnieść , obok bloku mieszka moja babcia więc myślę że może u niej będę zostawiać wózek a dzieciaczka przenosić te 100m. Macie może wybrane już jakieś foteliki ? podobno ten który można dokupić do tego wózka który wybrałam nie jest zbyt dobry i zastanawiam się co robić
 
reklama
Exo ładny, stylowy, wolalabym pchacza na całej szerokosci,ale te łapki zazwyczaj maja parasolki i jezdza w nich starsze dzieci, rodzice daja rade, wiec z tym nie bedzie problemu. Spacerowka piekna ten exo
 
Do góry