reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tam nic jeszcze nie ma na szczęście :)
No to mi wyglada, ze masz to samo co ja czyli nie trzeba zwracac. Tym bardziej, ze dycyzja jest z maja, to do tego czasu juz by byla informacja o zwrotach pewnie. Zadzwon jutro na infolinie zusu to Ci powiedza. Ja ostatnio w zwiazku z moim postepowaniem wyjasniajacym dzwonilam tam co pare dni i udzielaja informacji bez problemu
 
Cześć, chciałabym jeśli jest możliwość prosić o informację..
Właśnie wyszłam od ginekologa, ostatnią wizytę miałam 3 tyg temu - 32+5, dziś jest 35+5 i zaniepokoiły mnie wymiary i waga małego... 3 tygodnie temu jak i wcześniej z usg wychodził mi termin na 18.09, na ostatniej wizycie 3 tyg temu ważył 2029g, a dziś po tych 3 tyg 2269g... czy to aby nie za niski przyrost...? Tak samo jak wymiary....? Zapytałam lekarza czy waga i wymiary są aby na pewno dobre, a on potwierdził że tak... czy mógł się "zakręcić", pomylić mok tc i powinnam się niepokoić wymiarami i wagą...?
 

Załączniki

  • 20180821_200635.jpg
    20180821_200635.jpg
    942,8 KB · Wyświetleń: 102
  • 20180821_200622.jpg
    20180821_200622.jpg
    938,1 KB · Wyświetleń: 88
Gratulacje, jak ja Ci zazdroszczę że już masz po wszystkim i tego lekarza który też pomyślał o Tobie i Twoich nerkach i się cieszę z Twojej małej dzidzi :) Mnie wypuścili ze szpitala bo nie chciałam dalej brać tej morfiny .. i nadal cierpię już nie daje rady a zaczął się dziś 37 tydzien..
Zdrówka życzę :)

Biedna. Właśnie myślałam o Tobie. Ja już jestem szczęśliwa ze po ... jeszcze będę kombinować żeby mi ktoś usg zrobił tych nerek. Na szczęście wraz z porodem bol minął ale nie wiem na jak długo ... mam nadzieje ze faktycznie mały przestał uciskać i się unormuje. I tez chciałabym u Ciebie jak najszybciej żeby się sytuacja poprawiła .. trzymam kciuki
 
Może Kasia się nie obrazi jak odpiszę.
Kasia urodziła dziś i tak było w planach. Teraz pewnie zajmuje się Michałem. Więcej niech sama pisze co ja tu będę...

IMG_0925.JPG
tak było w planach ze względu na to rozwarcie , bóle , i stan ogólny - mój. IP było ostatnio co drugi dzień zaliczane wiec się zlitowali troszkę.
 

Załączniki

  • IMG_0925.JPG
    IMG_0925.JPG
    420,3 KB · Wyświetleń: 636
reklama
Kasia cudownie.. gratuluję.. jestem do tyłu 12str to pewnie więcej napisaś.. i nie pytam narazie bo pewnie doczytam.. bardzo trzymałam kciuki bo już widziałam jak ci było ciężko i nawet chyba nie miałaś sił narzekać..

Tak już ostatnio wyżalałam się tylko Gosi na priv bo nie chciałam Was dołować ...
 
Do góry