reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ewarut, a próbowałaś jakiejś aktywności fizycznej? Basen, spacery, lekkie ćwiczenia aerobowe? Pewnie pomogłoby trochę na to niskie ciśnienie.


f2w3rjjgrz97x0lc.png
Spacery są dwa razy dziennie bo z synem spędzam dużo czasu na dworze. Basen odpada a ćwiczenia nie próbowałam

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taki żarcik, nie obrażaj się proszę ;)
Ruch na pewno podnosi tętno,ale czy ciśnienie to nie jestem pewna.
Doskonale Cie rozumiem sama mam niskie i jak mi dodatkowo spada to chodze jak zombie.
 
Taki żarcik, nie obrażaj się proszę ;)
Ruch na pewno podnosi tętno,ale czy ciśnienie to nie jestem pewna.
Doskonale Cie rozumiem sama mam niskie i jak mi dodatkowo spada to chodze jak zombie.
JA nie z tych co się obrażają :)
A po za tym nic złego nie napisałaś . A Ja wiem do czego zdolna jest moja cudowna teściowa więc opisałam co myślę :)
 
A propos brzuszków, to się uspokoiłam czytajac was i slysząc że wieczorami bebeszki wyglądają na 5 msc.
Już myślałam, że u mnie w brzuchu jakiś gigant rośnie, bo tak to wieczorem wygląda.
Muszę wieczorem fote strzelić i na forum zamieścić, inaczej nie uwierzycie.
 
Hej Dziewczynki!!!
Od jakiegoś czasu Was podglądam, dziś czas się ujawnić i przywitać :) U mnie wg wstępnych danych 8t1d, ciąża nr 1. We wtorek byłam na pierwszej wizycie, USG potwierdziło obecność pasażera, serduszko bije :) Ale kurczę, ja jestem chodzącym kłębkiem nerwów, o wszystko się martwię. Do tego czuję się na prawdę fatalnie, w sumie od początku 6 tygodnia. Mdłości prawie cały dzień, bóle głowy, zmęczenie i coś czego nikt tu nie zgłaszał, wieczorne dreszcze, jak przy przeziębieniu :/ Lekarz uspokaja że wszystko jest ok, jutro robię pakiet badań krwi po którym mam mieć założoną kartę ciąży.

Chciałabym bardzo trochę w końcu wyluzować, ale już myślę o badaniach które powinnam zrobić, czy lekarz na pewno dobry, gdzie się udać na prenatalne ok 12t. No natłok myśli, wiele obaw. Na tym etapie nie wiem jak przetrwam kolejne 7 miesięcy. Forum na pewno pomaga. Wdech, wydech...
 
Witajcie, dołączam i ja- termi
Hej Dziewczynki!!!
Od jakiegoś czasu Was podglądam, dziś czas się ujawnić i przywitać :) U mnie wg wstępnych danych 8t1d, ciąża nr 1. We wtorek byłam na pierwszej wizycie, USG potwierdziło obecność pasażera, serduszko bije :) Ale kurczę, ja jestem chodzącym kłębkiem nerwów, o wszystko się martwię. Do tego czuję się na prawdę fatalnie, w sumie od początku 6 tygodnia. Mdłości prawie cały dzień, bóle głowy, zmęczenie i coś czego nikt tu nie zgłaszał, wieczorne dreszcze, jak przy przeziębieniu :/ Lekarz uspokaja że wszystko jest ok, jutro robię pakiet badań krwi po którym mam mieć założoną kartę ciąży.

Chciałabym bardzo trochę w końcu wyluzować, ale już myślę o badaniach które powinnam zrobić, czy lekarz na pewno dobry, gdzie się udać na prenatalne ok 12t. No natłok myśli, wiele obaw. Na tym etapie nie wiem jak przetrwam kolejne 7 miesięcy. Forum na pewno pomaga. Wdech, wydech...

nie staralismy się, mamy już dwie córki 12 i 8 lat :D
nie mniej jednak czekamy z radośćia na małą istotkę... aby zdrowo
 
reklama
Ewarut, mam dokladnie to samo:( na jic nue mam sily i energii a dzis to przegiecie, spie od rana i wlasciwie nic dzis nie zrobilam. Zarraz wychodze po syna do przedszkola. Tez mam zawsze niskie cisnienie.
 
Do góry