reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kocham Cie Kochana.... no stare prochno ....eh...he he he
Cuda cuda i jeszcze raz cuda dzieki naszym metrykom.... ;)


64mnllgixlfqk8xl.png
 
reklama
Ja tam młoda jestem :D
Karmelotte - dlatego ja nikomu w pracy póki co nie mówię, bo coś czuję, że by ktoś tez się wygadał.. Dobrze, że kadrowa w porządku:)
 
Ja tam młoda jestem :D
Karmelotte - dlatego ja nikomu w pracy póki co nie mówię, bo coś czuję, że by ktoś tez się wygadał.. Dobrze, że kadrowa w porządku:)

Moja kierowniczka mnie wysciskała i mowi -WIEDZIAŁAM.....
Ale czy chodzilo o to ze to powiem skoro wzięłam ja na srtone? Czy sie domyślała? Kto to wie? Nie zawracam jej glowy. Ale najważniejsze że w pracy wszyscy się cieszą z nami :D

64mnllgixlfqk8xl.png
 
Co to znaczy hemoglobina glikowana ? To cukrzyca ?
Bo dziś odebrałam wyniki i myślałam że to jest beta, a jednak nie ,tylko to hemoglobina glikowana hmm .. niby lekarz się pomylił czy co takiego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co to znaczy hemoglobina glikowana ? To cukrzyca ?
Bo dziś odebrałam wyniki i myślałam że to jest beta, a jednak nie ,tylko to hemoglobina glikowana hmm .. niby lekarz się pomylił czy co takiego ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hemoglobina glikowana sprawdza się przy cukrzycy.Czy dobrze jest kontrolowana.Moze lekarz źle wypisywał skierowanie możliwe że zabrakło literki i dlatego błędne badanie Ci wykonali.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wolę myśleć o sobie w kategorii "młoda " aczkolwiek czuje już ze czas zdecydowanie za szybko ucieka.

Brzucha mi jeszcze jako tako nie widać ale wieczorem przez wzdęcia wyglądam jak w 5 miesiącu
 
reklama
Dziewczyny Ja siebie nie poznaje na nic nie mam energii. Już jestem sama zła na siebie.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry