reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

ja w 6 tygodniu miałam takie dziwne leki nie zapomne tego balam sie dosłownie o wszystko i wszystkich ,ciągle czułam niepokój .teraz tez mam stres i mysli zeby wszystko było dobrze ,ale nie jest to az tak nasilone jak na poczaątku
 
reklama
Screenshot_20180201-145704.jpg
Jesteś nie wiedziałam na co mam ochotę więc są i pierogi i marchewką i ogórki no i paczek że śliwka na deser:-p
 

Załączniki

  • Screenshot_20180201-145704.jpg
    Screenshot_20180201-145704.jpg
    112,6 KB · Wyświetleń: 373
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja wlasnie mam takie uczucie leku ...boje sie o wszystko wlasnie i czy dam rade itp.itd. bolu tez sie boje okropnie...mam jakeigos dola...[emoji17]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moj obiad składał sięł dziś głównie z surówki z białej rzepy..... do tego zachcialo mi sie kanapke z wedlinkai serkiem zoltym....malina i co ja zezarłam surowke a wedlina kota karmiłam ;)
 
W sumie to irytuje mnie tez to ,ze w 21wieku kobiety nadal musza tak sie meczyc i cierpiec przy porodzie ...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tu takie pysznosci apetyty itd. A ja nie mam ochoty na nic doslownie ehhh

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja porodu się nie boję aż tak. Wczoraj naszły mnie lęki czy ja sobie z taką małą istotką wogólę poradzę. Poród przeminie a ten maluszek będzie zależny ode mnie. Może wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki. Jak wyglądały pierwsze dni z noworodkiem? Miałyście wcześniej doświadczenie z dziećmi czy uczyłyście się wszystkoefo od podstaw?
 
Do góry