reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

witajcie w czwartek byłam zapisac sie na prenatalne termin na 01.03 wiec 12 tydzień ,dzisiaj czuje sie o niebo lepiej niż wczoraj .mam na cos ochotę i nie wiem na co ?????!!!!!! witam wszystkie nowe wrześniowe mamusie gratuluje serduszek i zyczę powodzenia w dzisiejszych wizytach .......moj brzuszek troszke sie zaokrąglił ,jestem szczupła i da sie poznac ze jest odstający ,a wieczorem rzeczywiscie 5 miesiac
 
reklama
Cześć dziewczynki ,ja właśnie mam mega dziś powera,wysprzatalam całe mieszkanie,wyszorowalam prysznic,zjadłam dwa razy frytki i pierś w papirusie,poprostu odlot:rofl:idę z psem na spacer no i chyba spać:happy:miłego popołudnia życzę
 
U mnie ostatnio słodkie jest feee... Za to oliwki, ogóreczki konserwowe i ser feta mhmmmmmmmm.... Chodzą za mną frytki, pizza, burgerki i inne fast foody ale staram się ograniczać ;)
Co do hormonów to chyba też na mnie bardzo działają. Bo jak mi dzisiaj przyszło tą nową szkolić to myślałam że się albo popłaczę albo ją długopisem zadźgam :D
Tyle się u mnie ludzi na szkolebia przewinęło a dzisiaj jakoś myślałam że nie zdzierżę :D
 
Wotam dziewczyny [emoji4]

Wiolus-daj zmac co i jak [emoji6]

A ja mam stracha noe wiem przed czym w sumie ale ciagle mam takie uczucie w srodku jakbym sie czegos bala...sama mysl o porodzoe mnoe paralizuje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ostatnio słodkie jest feee... Za to oliwki, ogóreczki konserwowe i ser feta mhmmmmmmmm.... Chodzą za mną frytki, pizza, burgerki i inne fast foody ale staram się ograniczać ;)
Co do hormonów to chyba też na mnie bardzo działają. Bo jak mi dzisiaj przyszło tą nową szkolić to myślałam że się albo popłaczę albo ją długopisem zadźgam :D
Tyle się u mnie ludzi na szkolebia przewinęło a dzisiaj jakoś myślałam że nie zdzierżę :D


a ja moge wszystko ale tak kiszone...mniam mniam sa i lody ode mnie z pracy-koniecznie z podwojnym karmelem..... i frytki dobre sa a chodza zamna swoje tylko mnie sie nie chce ziemniaków obierac...eh

jak jeszcze pracowalam to sie poplakalam ze nie poszlam na przerwe tylko kolezanka.......

pozytywne myslenie podobno pomaga.....
 
reklama
A ja mam stracha nie wiem przed czym w sumie ale ciagle mam takie uczucie w srodku jakbym sie czegos bala...sama mysl o porodzie mnie paralizuje

Rozumiem bo tez taki paniczny strach we mnie siedzi...a niby wiem co to bedzie...3 CC :(
ale to nie o porod strach tylko no nie wiem o dziecko, zdrowie jego itp...
 
Do góry