reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Gie er trafiłaś w 100%! Od wczoraj nie wiem jak się nazywam a jeszcze czekają mnie 2 ciężkie dni... dzisiaj jedziemy do banku po promese, do spółdzielni po papier ze nie zalegamy z oplatami a na sam koniec do notariusza bo dziś podpisujemy akt notarialny, własności naszego nowego mieszkania :) W końcu! Teraz tylko księgę założyć i rata do 500 zł spadnie...
A jutro znowu do notariusza sprzedać w końcu kawalerkę i spłacić pierwszy kredyt.
W końcu się go pozbędziemy....
Takie z nas biznesmeny :p

Nimiiti mnie też brzuch ciągnie z prawej strony, szczególnie pod wieczór....
Budzę się z malutkim brzuszkiem a pod wieczór jest juz wielki i okrąglutli :D
Nie martw się to zupełnie normalny objaw.

Leeleeth - ja też prawie nie mam objawów. Cycki są tylko trochę powiększone.
Dobrze z ciaza sie z nami łagodnie obchodzi :)
Zdrówka dla Twojego taty!
Jak tam mąż?

Dorcia Twoja mama jest niesamowita!
Prawdziwa z niej SuperWomen ;)

Ktoś mówił o wstrętnym imieniu Magdalena :D
No aż ciężko się z tym niezgodzic, ja to mam czasami taki parszywy charakter...
A tak na serio, to ludzie którzy uzależniają swoje postrzeganie drugiej osoby przez pryzmat imienia są strasznie ograniczeni.... aż mi ich szkoda :(
Ja nie lubię tylko Karoliny... i to jednej... bylej narzeczonej T. :D Jakby nazywala się Marta tez bym jej nie lubiła :p
 
reklama
Dorcia Twoja mama to wspaniała kobieta, brak mi słów by określić jak ogromny ciężar spoczywał na niej za całą waszą rodzinę. I pomimo trudu dokonała czegoś tak wspaniałego. Mam nadzieję, że zawsze o niej pamiętacie :) Ona jest prawdziwym Herkulesem!
Nie ma weekendu żebym nie wpadła do niej chociaż na kawę :) Mama moja to cudowna kobieta :) za rok idzie na upragnioną emeryturę mając 45 lat pracy...i zabieram ja do siebie :) Nigdy nie związała się z innym mężczyzną bo jak to mówi "Wy daliście mi wszystko" było skromnie,nie zawsze mieliśmy wszystko Ale jej miłość,poświęcenie to właśnie było to czego mogła Nam dac najwięcej :) Ech dużo można by napisać...moja mama to moja duma,kobieta o złotym sercu [emoji307]


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elianna sorki ale sobie nie wyobrażam żeby mi maz teraz gadal ze nie mam kupic dostawki to ja jestem z dziećmi I to ja decyduje o tym co mi potrzebne, nie wychodzić sama z domu [emoji33] no litosci zwariowalabym
W sumie to z dwójką sama też bym miała problem bo mieszkam na 4 piętrze, nie mamy wózkowni, wiec obecnie wòzek jest w garażu.... Jedno dziecko zniosę, a drugie? Dwojki na raz raczej nie dam rady, a przynajmniej sobie tego nie wyobrażam także nie będę upierała się przy swoim bo sama nie jestem do końca przekonana...
 
Hej dziewczynki[emoji5]
Ja sie wczoraj wogole nie udzielam, bo caly dzien bylam niania moim bratanic. Od rana do godziny 20. Wiec mialam ciezki dzien. Dzis was troche nadrobilam, choc bylo ciezko....
U mnie plamien juz nie ma. Widocznie to przez jakis stan zapalny bylo. Biore sie za sprzatanie. Witam nowa mamusie. Zycze wam dzisiaj udanych wizyt[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Gie er trafiłaś w 100%! Od wczoraj nie wiem jak się nazywam a jeszcze czekają mnie 2 ciężkie dni... dzisiaj jedziemy do banku po promese, do spółdzielni po papier ze nie zalegamy z oplatami a na sam koniec do notariusza bo dziś podpisujemy akt notarialny, własności naszego nowego mieszkania :) W końcu! Teraz tylko księgę założyć i rata do 500 zł spadnie...
A jutro znowu do notariusza sprzedać w końcu kawalerkę i spłacić pierwszy kredyt.
W końcu się go pozbędziemy....
Takie z nas biznesmeny [emoji14]

Nimiiti mnie też brzuch ciągnie z prawej strony, szczególnie pod wieczór....
Budzę się z malutkim brzuszkiem a pod wieczór jest juz wielki i okrąglutli :D
Nie martw się to zupełnie normalny objaw.

Leeleeth - ja też prawie nie mam objawów. Cycki są tylko trochę powiększone.
Dobrze z ciaza sie z nami łagodnie obchodzi :)
Zdrówka dla Twojego taty!
Jak tam mąż?

Dorcia Twoja mama jest niesamowita!
Prawdziwa z niej SuperWomen ;)

Ktoś mówił o wstrętnym imieniu Magdalena :D
No aż ciężko się z tym niezgodzic, ja to mam czasami taki parszywy charakter...
A tak na serio, to ludzie którzy uzależniają swoje postrzeganie drugiej osoby przez pryzmat imienia są strasznie ograniczeni.... aż mi ich szkoda :(
Ja nie lubię tylko Karoliny... i to jednej... bylej narzeczonej T. :D Jakby nazywala się Marta tez bym jej nie lubiła :p
No kurczę w końcu się odezwalas :) czeka Cię dzień pełen wrażeń...ech a mój chłop wczoraj oznajmił mi,że się budujemy (mając już dom) zajebiscie !!! Powodzenia kochana :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ala a będziesz mieć trzecie? U mnie w rodzinie prawie wszyscy kończą na dwójce, my sobie tak ostatnio z mężem gadaliśmy że jak się kiedyś trzecie trafi to też będzie super:) A w pracy na 70 bab tylko dwie kojarzę co mają trójeczkę, w tym jedna bliźniaki;)

Powodzenia dziś, ale Wam fajnie że podejrzycie dzidziole:) Ja czekam do jutra, a potem powiemy rodzince i w pracy:)

Jaguś teraz jestem w trzeciej ciąży więc jak wszystko pójdzie z planem to tak:D
 
Zosia i bardzo fajnie, ile razy potem słyszę że teraz po latach żałują że nie mają trzeciego ale za dużo czasu minęło by się znowu w pieluchy pakować.

Dorcia ale fajnie się czyta co piszesz o sobie i bracie jako o bliźniakach, to prawdziwy cud:)

Naticzek wchodzisz 5 minut przede mną;)
Ja się nie smaruję bo nie lubię i mam to szczęście że rozstępy raczej mi nie grożą, z córką tylko na cycuchach trochę było widać:)

Nessi wynagrodzą Ci psoty braciszka;)

Lelleth trzymam kciuki za tatę!

Madzia gratulacje mieszkanka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry