reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Właśnie wpadłam w depreche
emoji23.png

Mój K za 3 lata 40 lat kończy
emoji23.png
Jak dzieciaki pójdą do szkoły to będziemy już staruchy
emoji23.png

Kurde ..................
 
reklama
Dziewczyny współczuję Wam tych mdłości... nawet nie wiem co to znaczy... kurcze jak każda z Nas inaczej przechodzi ciążę..
Ja mogę wcinac wszystko... I cały czas.. :) mimo że zawsze byłam szczupła... ciekawe jak teraz będzie :)
Maż mi właśnie szykuje świeżo wyciskany sok marchew jabłko pomarańcza :)
Jak by się tylko dało to zabrała bym od Was trochę tych mdłości żebyśmy miały po równo :)
Ja z pierwsza ciaza wogole nie zygalam.czulam sie swietnie a tutaj juz.na.odwrot....

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Ja w pierwszej rzygałam jak kot do 16 tc dzień w dzień a w tej nic cisza, w pierwszej miałam lajtowy poród mam nadzieję, że chociaż to się nie zmieni ;)
 
Dziewczynki powiedzcie mi kiedy trzeba prosić lekarza o zaświadczenie na becikowe? Wiecie coś na ten temat? :) bo chyba takie coś jest potrzebne..?
 
reklama
Dzięki bardzo :) no to kartę ciazy juz mam ;) kurcze ile ja będę mądrzejsza na koniec :) dobrze ze jesteście na tym forum :*
 
Do góry